عمومی

بهره برداری از ۴۲۱ پروژه با ۷ هزار میلیارد اعتبار در استان تهران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عبدالرضا چراغعلی در گفتگو با خبرنگار آنلاین ، اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازتاب خدمات دولتی به نحو مطلوب تر در جامعه است. بیشتر داشتن.

چراغعلی با بیان اینکه صبر و حمایت مردم یکی از پایدارترین عوامل در بروز و ظهور خدمات توسط مسئولان است ، گفت: خوشبختانه طبق برنامه برنامه ریزی .ای ما همچنین موفق به دریافت نواقص و مشکلات در استان شدیم. به لطف خدا و توجه بیشتر مسئولان ، ما در پروژه های خوبی موفق بوده ایم. برای و آماده سازی روزهای کاری دولت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه اگرچه اقتصاد کشور دچار مشکل شده است ، افزود: اما این موضوع منجر به عقب نشینی مسئولان نشده و به یاری خدا اقدامات مطلوبی انجام شده است.

وی با تاکید بر ضرورت هم افزایی و همدلی بین فرمانداران و شوراها و شهرداری های منتخب ، گفت: توسعه و پیشرفت به کار گروهی و وحدت رویه بستگی دارد و هیچ موفقیتی به صورت جداگانه حاصل نمی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در ادامه تصریح کرد: پروژه های بسیار مناسب و کلیدی برای هفته دولت آماده شده است و طبق آمار ، 421 پروژه در این ایام مورد استفاده قرار می گیرد و رسما افتتاح می شود.

وی گفت: وام های پیش بینی شده برای بهره برداری ، ساخت و افتتاح پروژه های هفتگی دولت 7000 میلیارد تومان خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا