بین الملل

بیانی: تاکتیک نکونام لو رفته اما استقلال باید تقویت شود/ محمدی کمکی به تیم نمی‌کند

بیانی: تاکتیک نکونام لو رفته اما استقلال باید تقویت شود  محمدی کمکی به تیم نمی‌کند

پیشکسوت تیم استقلال گفت: تاکتیک نکونام لو رفته اما واقعیت این است که استقلال باید تقویت شود.

شاهرخ بیانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا در مورد بازی استقلال و گل گهر عنوان کرد: بازی بدی نبود اما چنگی هم به دل نزد. فاصله بین خطوط استقلال در این بازی زیاد بود. تیم حریف خیلی خوب توانسته بود روی استقلال یارگیری کند و بازی من تو من خوبی انجام دادند. گردش توپ در استقلال در این مسابقه جالب نبود و کند انجام می شد.

وی در پاسخ به این سئوال که فکر نمی کند تاکتیک نکونام برای حریفان لو رفته است، گفت: دقیقا همین طور است. در بازی های گذشته بلانکو به خط عقب هم کمک می کرد و فاصله بین خط حمله و هافبک را کم کرده بود اما آرمان رمضانی این کار را نمی کند. من فکر می کنم مقابل گل گهر شکل همیشگی تیم خود را از دست دادیم. دیروز استقلال همیشگی را شاهد نبودیم.

بیانی در خصوص اینکه آیا این شکل بازی استقلال نگران کننده است یا خیر گفت: نگران کننده که هست اما این یک بازی این طور شد. استقلال باید تقویت شود. در خط هافبک و دفاع تیم نیازمند بازیکن جدید است. استقلال در خط هافبک نیازمند بازیکنانی مثل جانواریو و جباری است. در خط دفاع هم چشمی نمی تواند دفاع وسط باشد باید حتما یک بازیکن در این پست گرفت و چشمی به خط هافبک برگردد و به انجا نظم بدهد.

این پیشکسوت استقلال تاکید کرد: ما در فوتبال ایران چنین بازیکنانی داریم که جذب شوند. اگر استقلال تقویت نشود در نیم فصل دوم روزهای سختی در پیش خواهد داشت چون همه تیم ها می خواهند مقابل استقلال برنده باشند.

وی در مورد شرایط مهرداد محمدی گفت: او در دوران افتش است و به نظرم بی انگیزه بازی می کند. او همیشه با انگیزه بوده اما این روزها کمکی به استقلال نمی کند. الان پست یک بازیکن مهم نیست. در فوتبال روز تاثیرگذاری یک بازی مهم است. استقلال اگر قهرمانی را می خواهد باید قوی تر شود چون رقبایش از این تیم قوی تر هستند و تیم های کامل تری دارند.

بیانی با اشاره به اینکه خطیر مدیرعامل استقلال قول داده این تیم تقویت می شود، تاکید کرد: در جلسه ای که چندی پیش با خطیر و نکونام برای حل شدن مشکلات داشتیم مدیرعامل باشگاه تاکید کرد که نیم فصل تیم تقویت می شود.

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا