ورزشی

تارتار: وقت تلف کردن تاکتیک دارد

سرمربی پیکان می گوید اتلاف وقت در طول یک بازی فوتبال تاکتیک های خاص خود را دارد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، مهدی تارتار بعد از برد تیمش مقابل شهر خودرو گفت: از آنجا که قرار بود 3 دقیقه بازی کنیم ، سعی کردیم تهاجمی بازی کنیم. ما خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم به گل برسیم. در ابتدای نیمه دوم یک ضربه پنالتی دریافت کردیم که تبدیل به گل نشد. خوب بود که صحنه به گل تبدیل نمی شد زیرا اعتراضات زیادی از روی نیمکت حریف به داور انجام شد که ما می خواستیم در طول بازی به گل برسیم.

وی افزود: شهر خودرو تیم با کیفیتی است و ما نیز از غیبت برخی از بازیکنان آنها استفاده کردیم و در نهایت با سه امتیاز بازی به میدان آمدیم.

تارتار درباره رحمتی گفت که بازیکنان پیکان در حال اتلاف وقت هستند و گفت: “کسانی که من را می شناسند می توانند شهادت دهند که من هیچ وقت نگفتم وقتم را برای پرتاب خودم تلف می کردم.” اتلاف وقت تاکتیک دارد و ما باید با تاکتیک وقت را تلف کنیم. از آنجایی که ما فقط یک گل از حریف پیش بودیم و طبق تفکر قبلی ، یکی دو مورد اتفاق افتاد که بازیکنان ما آن را به زمین انداختند و من اصرار کردم که آنها به سرعت به بازی برگردند. البته دروازه بان ما گرفتگی پا داشت. برخی فکر می کنند که ما یک محدودیت زمانی داریم اما شما می توانید از بازیکنان سابق من سال کنید.

وی به مناسبت تعطیلی لیگ گفت: “ما مشمول تصمیم ستاد مبارزه با فساد کرونا و سازمان لیگ هستیم.” من شخصاً دوست دارم لیگ بسته شود تا بتوانم بیشتر با تیمم کار کنم زیرا دیر به پیکان اضافه شدم. ما باید همه موارد را در نظر بگیریم زیرا تیم های دیگر زحمت کشیده اند و امیدواریم تصمیمی اتخاذ شود که به نفع مردم باشد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا