عمومی

تاریخ ثبت نام آزمون ارشد ۱۴۰۰ مشخص شد

بر اساس پایگاه خبری ،

در این اطلاعیه آمده است که متقاضیان ثبت نام و شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 می توانند از تاریخ 7 دسامبر 2010 تا 14 دسامبر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش ، نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی اقدام کنند.

این معاینه در تاریخ 6 و 7 ژوئن 1400 انجام می شود.

پذیرش دانشجو مطابق قانون “سنجش ​​و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی” مصوب 18 مارس 1994 مجلس شورای اسلامی و همچنین آیین نامه اجرایی مربوطه و مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو دوره های تحصیلات تکمیلی “. اطلاعیه و شرایط مندرج در راهنمای ثبت نام و پذیرش آزمون مذکور ، که در زمان ثبت نام (دسامبر 1399) توسط این سازمان منتشر می شود.

کلیه دانشجویان و دانشجویان دوره کارشناسی می توانند در صورت داشتن شرایط عمومی و ویژه مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ، که در زمان ثبت نام منتشر می شود ، در آزمون شرکت کنند.

پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه در سال 1399 ، خواه در دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند ثبت نام کنند یا نه ، امکان ثبت نام و شرکت در آزمون 1400 را نخواهند داشت.

علاوه بر آزمون اصلی ، هر متقاضی در صورت داشتن شرایط (با توجه به محتوای کتابچه راهنمای منتشر شده در زمان ثبت نام) ، می تواند برای یکی از دوره های آزمون شناور (با علامت * در جدول دوره آزمون) به عنوان دومین دوره درخواست ، اقدام کند. آهسته

مجموعه امتحانات 1400 آزمون کارشناسی ارشد در وب سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

برای 1400 آزمون ارشد تاریخ ثبت نام تعیین شده است

دکمه بازگشت به بالا