عمومی

تجهیزات هنرستان‌های استان بوشهر پاسخگوی نیاز دانش آموزان نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علی محدی عصر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: اقدامات خوبی برای تامین نیاز و تجهیزات مدارس استان بوشهر انجام شده است.

وی از توزیع 60 میلیارد تومان تجهیزات آموزشی در مدارس استان بوشهر خبر داد و افزود: هنرستان های فنی و حرفه ای آه تو و همکاران استان بوشهر نیاز به تجهیزات دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه تجهیزات هنرستان ها جوابگوی نیاز دانش آموزان نیست، افزود: پیش بینی می شود امسال به عنوان سال تجهیز هنرستان ها معرفی شود تا نیاز کارگاه های آنها باشد. می توان ملاقات کرد.

وی یادآور شد: با وجود اینکه تجهیزات آموزشی توزیع شده است، اما به 200 میلیارد تومان دیگر تجهیزات نیاز است که 100 میلیارد تومان آن به تجهیز هنرستان ها اختصاص دارد. امسال هفت میلیارد تومان در بخش تامین موتور خودرو در سطح باغات زمستانی توزیع شد.

موحدی با عنایت به برون سپاری و استفاده از امکانات فنی و حرفه ای آه تو و بخش خصوصی در هنرستان ها گفت: در حال حاضر آموزش و پرورش بوشهر 11 میلیارد تومان در این بخش بدهی دارد که 2 میلیارد تومان آن به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اختصاص دارد. آه تو است.

وی یادآور شد: هم اکنون میانگین جمعیت دانش آموزی استان بوشهر در رشته هنرستان و کار و دانش 38.23 درصد است در حالی که این آمار در کشور 35.69 درصد است.

دکمه بازگشت به بالا