اقتصادی

تحصیل ۶ هزار دانش‌آموز در مدارس سمای خراسان‌جنوبی

معاون دانشگاه آزاد خراسان‌جنوبی در امور سما اعلام کرد؛ عطاءالله اژدری اعلام کرد: نزدیک به ۶ هزار دانش‌آموز در مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی در حال تحصیل هستند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور علی سروری‌‌مجد رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی، محمدهادی همایون معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، آموزگاران، دبیران و کارکنان مدارس سمای بیرجند در اردوگاه یادگارامام خمینی بیرجند برگزار شد.
معاون دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی در امور مدارس سما در این مراسم به بیان گزارشی از روند شکل‌گیری و فعالیت‌های انجام شده در توسعه و اعتلای مدارس سمای خراسان‌جنوبی پرداخت و گفت: چند سال اخیر شاهد توفیقات ارزشمندی در مدارس سما بوده‌ایم.
عطاءالله اژدری با بیان اینکه نزدیک به ۶ هزار دانش‌آموز در مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی در حال تحصیل هستند، افزود: مجموعه مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی از اعتبار و کیفیت آموزشی خوبی برخوردار بوده و این روند در چند سال اخیر تقویت شده است.
رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی هم در این مراسم گفت: خوشحالم که در جمع صمیمی شما دبیران حوزه مدارس سما هستم، امیدوارم روزبه روز در این کار مقدس، بامهر و عطوفت یعنی معلمی، عشق، صفا و صمیمیت موفق باشید.
تحصیل ۶ هزار دانش‌آموز در مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی
سروری‌مجد اضافه کرد: این نشست صمیمی برای عرض خداقوت به شماست و همین که سالی یک بار بتوانیم در جمع گرم و صمیمی شما حضور یابیم برای ما فرصت مغتنمی است که این چهره‌های صمیمی و خستگی‌ناپذیر را از نزدیک ببینیم.

دکمه بازگشت به بالا