ورزشی

تراکتور در شهر خودرو آسیایی می شود؟

اخبار آفتابی:

هفته بیست و سومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران ، جام حذفی خلیج فارس ، از فردا با هفت بازی آغاز می شود.

در یکی از این بازی ها ، تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میهمان تیم شاهرخ خودرو خواهد بود.

شاگردان الهامی با شهره خودرو روبرو خواهند شد ، در حالی که پس از پیروزی در بازی هفته گذشته مقابل سپاهان اصفهان ، در رده دوم جدول لیگ قرار دارند و امید زیادی به کسب سهمیه برای حضور در مسابقات بعدی لیگ قهرمانان آسیا دارند.

در آن سوی میدان ، تیم مشهد که اخیراً در کادر فنی خود با تغییراتی روبرو شده است و سهراب بختیاری زاده در راس این تیم است ، می خواهد از شکست در دور اول مقابل تراکتور انتقام بگیرد و این مربی جوان باید دومین تجربه مربیگری خود را در این تیم داشته باشد. مشهد در مقابل شخصی که تراکتور در آن قرار دارد تجربه کنید.

آذربایجانی های سرخ قصد دارند از تجربیات بازیکنان سرشناس خود مانند مسعود شجاعی ، اشکان دژاگه و به ویژه احسان حاجی صفی استفاده کنند که در چند بازی اخیر بسیار خوب آماده شده و با پیشرفت بازی عملکرد بسیار خوبی را نشان داده است. ، شکست دیگری را در مشهد وارد کنید و به دنبال تقاضای سهمیه آسیایی باشید.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، اگر بازی ها را به صورت چهره به چهره این دو تیم بررسی کنیم ، خواهیم دید که تیم مشهد پس از بازی در لیگ هفدهم که به سرپرستی رضا مهاجری موفق به شکست تراکتورهای 2 بر 1 شد ، دوباره موفق شد. تراکتوری برنده نشد و در چهار بازی لیگ برتر بین دو تیم ، سهم تراکتوری دو برد و دو مسابقه بین دو تیم با تساوی به پایان رسید.

طبق گزارش لیگ فوتبال ایران ، امین قاسمی نژاد و محمدعلی فرامرزی از شهره خودرو و محمد رشید مظاهری دروازه بان تراکتورسازی از این بازی محروم شده اند. بازی برنده می شود و اگر در این بازی درخشش داشته باشد ، با توجه به حضور خود در تیم اصلی در بازی های باقی مانده در لیگ برتر ، می تواند آنلاین تأیید کادر فنی تیم را بدست آورد.

مدافع جوان تراکتوری که امیدوار بود برای این تیم بازی کند ، از ابتدای فصل به عنوان ذخیره برای محمد رشید مظاهری روی نیمکت تیمش بوده و فرصتی برای بازی ندارد. اما اتفاقات بازی هفته گذشته مقابل سپاهان و کارت زرد که زاهدی فر به رشید مظاهری داد ، فرصتی ایده آل برای درخشش خبر بود.

این بازی از لحاظ جداول نیز بسیار حساس است ، بنابراین تراکتور با 44 امتیاز در رده دوم قرار دارد و شهرخودرو با اختلاف 2 امتیاز در مقایسه با تیم تبریزی در رده چهارم قرار دارد و این بازی رو در رو می تواند شانس دیگری را رقم بزند. . آسیا بعد از پرسپولیس که قهرمانی اش تقریبا مشخص است ، نقش مهمی را ایفا می کند

مسابقه بین خراسان خودروی خراسان و تراکتور آذربایجان پنجشنبه ساعت 8.15 دقیقه در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا