عمومی

تست پادتن کرونا و سوال‌های بسیار

ماه به ماه و هفته به هفته است که از ابتدای شروع کرونا در بعد از ظهر. اخبار و مسائل مربوط به این بیماری و حتی رنگ آن را از آنها هستند. اگر و هنگامی که جنبش تاج به شهروندان تهیه مشروب و ضدعفونیکنندههای مختلف میکشاند و از سوی دیگر این زمان را بیشتر خانهنشینی آن فرستاده شده است. در حال حاضر یک روز که آزمایش پادتن یا آنتی بادی آزمون شما باید انجام دهید این است که پرتاب.

با توجه به یاهو! این روزنامه مطمئن است آزادی نوشت: این آزمایشگاه از انواع خدمات که مربوط به این تجربه شما باید صبر کنید. در میان کاربران شبکه های اجتماعی نیز در مذاکرات با تجربه مرتبط به آنچه در جریان است که به می گویند که اگر این پاسخ به این تست مثبت می شود و حتی بدن خود را در معرض ویروس Koruna جدید حفظ شده است و آنتی بادی آن را ایجاد کرده است. اما در مورد درست بودن این پیش فرض چه خیال آزمایشدهندگان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مصون سازی در برابر کووید ۱۹ راحت شود ؟

هنگامی که آنتی بادی آزمون کرونا معمولا به سرزنش متوسط ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان وجود دارد. هنوز روشن نیست که نتیجه این تجربه آن را دقیقا همان چیزی است که بازدید کننده به کار کسانی که تجربه آنها در حال باز کردن و غیره. به عنوان یک به توان مثبت این تست لزوما به معنی ایمنی در برابر این ویروس نیست. یکی از آزمایشگاه در تهران گفت که خدمات این آزمایش ارائه شده در جزئیات بیشتر در مورد که در آن است تجربه اینترنت در سایت خود قرار داده است ، مشتری احتمالیاش اعلام کرده است: “به خاطر داشته باشید که آزمون فعلی آنتی بادی من نمی توانم به شما بگویم که در مقایسه با تاج شما امن هستند یا نه به این دلیل ما نمی پیدا کردن آنتی بادی چه مدت می تواند شما را در برابر ویروس کرونا حفاظت و تشخیص ویروس نمی باید بود تا به این آزمون استفاده می شود.” گفته شده است که در حال حاضر از آن استفاده گسترده ارزش تحقیقات دانشمندان کمک نقشه های دقیق تر پراکندگی این بیماری و امکان کوچک, anti-virus, در برابر ترس است.

اما سوال این است که در مورد این آزمایش وجود دارد که تنها به کشور ما محدود نمی شود به آنها. در کشورهای درگیر بیماری و…. به خصوص در ایالات متحده است که مقدار زیادی از ابتلا به رفت و تاج این موضوع از تجربه به تسلیم و یا به نوبت به موضوع روز است و بههمین است که با توجه به انتشار اطلس با جزئیات بیشتر به این موضوعات پرداخته و به سوالات موجود در این مورد پاسخ دهد. جیمز هامبلین یک پزشک و عضو هیئت تحریریه مجله آتلانتیک و کارشناسی ارشد از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ییل سوال در مورد آنتی بادی آزمون Koruna به جدید پاسخ داده است که ترجمه بخشی از آن این است که شما می توانید آن را در صفحه بخوانید.

اگر آنتی بادی آیا این به معنی فراموش چه کنم ؟

اگر آنتی بادی به هر یک از انواع آلوده با ویروس در بدن, اگر در حال حاضر باید معنای آن این است که شما باید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس (یا یک واکسن) به طوری که شما می توانید. در بدن شما است در معرض ویروس هستند که به یاد می آورد, و اگر نه, سپس در همان موقعیت دریافت ویروس تشخیص آنها. داشتن آنتی بادی به این معنا نیست که به استفاده از مقاومت به عفونت در شما نخواهد شد. برای رسیدن به این نتیجه لازم است که به میزان یک آنتی بادی اختصاصی داشته باشید و این آنتی بادی باید موثر باشد. ما هنوز یک سطح معینی از مردم است که آنتی بادی ویروس کرونا در برابر ابتلای دوم یا سوم کووید ۱۹-مقاوم در برابر, بنابراین من نمی دانم.

چه آنتی بادی تولید شده ؟

اغلب افراد دارای آنتی بادی ها به ویروس چهار کرونایی دلیل آن این است که سرد و تاریک است, امید است که آنتی بادی های Koruna به جدید تا چه حد قابل قبول است که در بدن اغلب کسانی که در معرض آن به منظور تولید آن است. سوال این است که چقدر دوام خواهد شد به دست آمده و در هر کدام از این بیماری جلوگیری از بیماری های دیگر موثر خواهد بود (موثر به عنوان اگر شما آنتی بادی های خنثیکننده شناخته شده). به طور کلی شما را در مدت کوتاهی پس از دریافت ویروس است که مشغول ساخت آنتی بادی برای شما. یک نوع شناخته شده به نام IgG برای زمان به زمان برای تست آنتی بادی در هفته دوم از ابتلا به کووید ۱۹ دیده شده است. اگر ویروس کرونا بیشتر مانند یک ویروس کرونا است. این آنتی بادی و یا هر کس دیگری با نام IgM در همان زمان در بر داشت. سوالی که هنوز باقی مانده است, پاسخ به چه مدت باقی می ماند در بدن است.

آنتی بادی چقدر زندگی وجود دارد ؟

نمی دانم اما ورودی از دیگر ویروس کرونا چند سال پیش در بدن آنها باقی بماند. پس از شروع سال ۲۰۰۱، این مطالعه نشان داد که تنها ۹درصد از مردم که تا به حال ۶ سال بعد این بیماری همچنان این آنتی بادی بود. آنتی بادی تولید می شود برای نشان می دهد و تنها زمانی که در معرض ویروس قرار داده شده اطلاعات فرم. این آنتی بادی به یاد داشته باشید ناآگاهانه از خون خود را به عفونت آخرین بار. در دوران گسترده شیوعها و…. حداقل برخی از ما باید یک درجه از قرار گرفتن در معرض و آن را برای ایمنی راه ما تجربه این سیستم هر چند امنیت کسانی از ما که هنوز به یاد داشته باشید آن را نمی خواهد.

باید در اثر کرونا بیمار به آنتی بادی های من ؟

نه. این همان منطق است که در واکسن … زمانی که ما سعی می کنیم این وضعیت را به شما است که شما باید در معرض ویروس قرار داده است. تنها به این حد که شما می تواند آنتی بادی محصول اما نه آنقدر که بیمار نمی کند. اما روشن است که هر گونه قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا دولت از آنتی بادی محصولات از بسته شدن. اما به نظر می رسد که این مقدار از ویروس است که مردم به چه اندازه بیمار موثر هستند اما هنوز هم نمی دانم چه اندازه از این ویروس در بدن شما نیاز به تکثیر آنها را به منظور شروع به ساختن آنتی بادی به.

این ویروس به کرونا چقدر شما می توانید آنتی بادی ها به حساب ؟

این است که تنها پاسخ آن اساسی است که در ماه های منتهی به پاسخ. به طور کلی آنتی بادی وجود دارد اما در برخی از موارد کمک به کاهش و در برخی از بیماری ها در زمان مشخص شده به عنوان در برخی از آنتی بادی نداشتن آن بدتر است. کوچک “تقویت کننده” پدیده ای است که ممکن است در مورد این ویروس و تاج رخ می دهد, دهنده, و یا از پرستاران. اعتقاد بر این است که آنتی بادی آزمون می توان به تصویر روشنی از این بیماری در برابر ایمنی بدن را از وجود دارد که ارزش بررسی است.

من از آنتی بادی یکی دیگر من مجبور به استفاده از?

وجود دارد من امید بسیار است که همان موضوع از درمان که به خاطر کووید ۱۹ بیماری تمایل به. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا یک مقاومت قوی تر از افراد در گروه بالاتر از عملکرد است که به معرض این ویروس قرار گرفتهاند. ما تزریق آنتی بادی ها به مردم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بیماری ها مانند کزاز ما مجبور به استفاده از, و بنابراین این ایده جدید نیست. این آنتی بادی هنگامی که بطری زنگزده به پای فرو می رود بلافاصله برای از بین بردن این سم در خونتان کمک نمی کند دیگر لازم نیست که شما دو نفر هفته با اسپاسم عضلات فک و بدن خواهد بود پیوست و به بدن شما آنتی بادی خود را به تولید خواهد شد. در این راه ما نیست و مطالعه در … همچنین تام هنکس برای کمک به آنها در این مطالعات پلاسما حاوی پادتنش آن است که به آنها اهدا. اما تزریق آنتی بادی برای دراز مدت با بدن ما است. ایمنی است که همیشه بسیار مهم است که آنتی بادی خود را به تولید.

من نمی انجام تست آنتی بادی ارائه شده است?

فقط در مورد این گزینه پیشنهاد من این است که اگر شما بخشی از یک پروژه تحقیقاتی در ذهن که در آن نتایج خود را نیز می توان درک کرد که در این آزمایش در واقع چیزی است که کمک می کند.

پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا