ورزشی

تشکیل تیم بانوان پرسپولیس در سال آینده

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز، حسین خبیری عضو هیئت مدیره پرسپولیس پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل مس کرمان گفت: بازی خوبی بود و با توجه به غیبت هواداران، اگر آنها حضور داشتند این اتفاق افتاد. یک بازی بهتر. . بازیکنان تلاش زیادی کردند و کسب 3 امتیاز مهم بود و در رده اول به استراحت خواهیم رفت و جا دارد از بازیکنان و کادر فنی تشکر کنم.

خبیری درباره وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس توضیح داد: وقتی تیم به نتیجه می رسد همه اعضای باشگاه به وظایف خود عمل می کنند، هیئت مدیره منسجم و بی عیب و نقصی داریم که همه وظایف خود را انجام می دهند و درویش و معاونانش به وظایف خود عمل می کنند. وظایف ما به خوبی انجام می شود.تیم ما بهترین تیم ایران و یکی از بهترین تیم های آسیاست و این را با حضور در بالای جدول ثابت می کند. برای قهرمانی می توان شاهد قهرمانی یکی از قدرتمندترین تیم های پرسپولیس ایران بود.»

وی درباره پرونده رادوشوویچ توضیح داد: فکر نمی‌کنم درخواستی برای پرداخت 3 قسط راد داشته باشیم و آن پرونده در بخش اداری رسیدگی می‌شود و من با جنبه حقوقی آن آشنا نیستم و پرونده در CAS ادامه دارد و فکر نمی‌کنم این درخواست مرتبط باشد.”

خبیری درباره پرداخت پاداش بازی با ملوان گفت: بحث پرداخت پاداش به ترتیب خاصی صورت می گیرد و در بازی هایی که تیم برنده می شود این حق بازیکنان است که این را دریافت کنند. پاداش چون آنها هواداران را خوشحال می کنند.”

هیان یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس درباره سمت جدید خود توضیح داد: هنوز اجرایی نشده است اما پیشنهادی از سوی وزارت ورزش و معاونت حقوقی آنها و وزارت دادگستری مطرح شده است که مانند بقیه قوه قضائیه. اداراتی که دادگاه تخصصی دارند باید شورایی برای حل و فصل اختلافات ورزشی و مواردی که هستند تشکیل شود، اگر اختلافی در دادگاه وجود دارد ابتدا در خل شوری مطرح شود و بعد حل شود. مورد استقبال هم وزارت ورزش و هم وزارت دادگستری قرار گرفت و مدافعان حقوق خود را در دادگاه نخواهند گرفت و این موضوع در این شورای حل اختلاف که دو شعبه خواهد بود حل می شود و لطف کردند. من را به عنوان یکی از اعضای این شورا انتخاب کردند.

وی درباره خصوصی سازی پرسپولیس گفت: درویش توضیحات لازم را داد، ما لزوما مالک ورزشگاه نیستیم و قراردادی که با ورزشگاه آزادی داریم و به AFC نشان می دهیم از نظر آنها قابل قبول است. سجادی به ما توصیه کرد این اتفاق بیفتد و کل هیات مدیره و مدیرعامل با این موضوع موافق هستند و در برنامه های سال آینده ما خواهد بود و اگر قرار است تیمی تشکیل دهیم باید شایسته نام پرسپولیس باشد. موضوع خصوصی سازی در 25 سالی که من در ورزش بودم که در همه دولت ها اعلام شده بود، رسیدگی شد، اما وزارت ورزش این دوره آن شعار را اجرا کرد و شروع به کار کرد و سال آینده چندین بلوک واگذار می شود. و رئیس سازمان خصوصی تلاش زیادی کرده است و موضوع مالکیت در ماه های آینده حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

251254

دکمه بازگشت به بالا