اجتماعی

تصویب گزارش حسابرس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران گزارش حسابرس درخصوص وضعیت مالی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران برای سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را تصویب کردند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، اعضای شورای شهر تهران در جلسه صبح امروز شورا بررسی گزارش حسابرس شهرداری تهران پیرامون وضعیت مالی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را مورد بررسی قرار دادند و محمد آخوندی پس از قرائت گزارش حسابرس گفت: تعدادی از تکالیف این سازمان از سال ۹۹ باقی مانده و باید تعیین تکلیف امور مالیاتی، اموال راکد و اخذ سند مالکیت برای برخی ساختمان‌ها رعایت شود.

وی بیان کرد: سال گذشته گزارش کاملی در مورد پروژه‌های مشارکتی این سازمان به شورای شهر ارائه شد؛ اما چند مورد در حال حل و فصل بود که باید گزارش این پروژه‌ها که چند هزار میلیارد تومان سرمایه شهر در آن است به شورا ارائه شود.

نوید خاصه باف مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران نیز با بیان اینکه ۱۲۷ میلیارد ریال مالیات در سال گذشته پرداخت کردیم و مابقی نیز در حال پرداخت است، گفت: یک ملک به دلیل بدهی به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده و برخی اطلاعات پروژه‌ها نیز در دسترس نبود که این اطلاعات حالا جمع‌آوری شده و قابلیت ارائه دارد. اما برخی از پروژه‌ها هنوز به سرانجام نرسیده و قابلیت انتقال سند ندارد و دقت داشته باشید که ما شاهد تحقق ۱۲۶ درصدی بودجه در این سازمان بودیم.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، اعضای شورای شهر تهران با رأی مثبت خود گزارش حسابرسی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران برای سال‌های مالی ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تصویب کردند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا