عمومی

تعریض محور خوی -رازی با ۵۴۰ میلیارد تومان اعتبار تکمیل می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، عادل نجف زاده سه شنبه شب در جلسه شورای اداری خوی با بیان لزوم تکمیل راه های در حال ساخت این شهرستان، اظهار داشت: علاوه بر وام های قبلی اخیراً ۵۴۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای نفتی تخصیص یافته است. برای تکمیل جاده خوی قطور رازی در نظر گرفته شده است

وی از بهره برداری پایانه رازی خوی در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: ادامه بهره برداری از این پایانه شبانه روز در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

نماینده مردم خوی و چایپار وی در شورای اسلامی هم افزایی و وحدت بین مسئولان را کلید تحقق مطالبات مردم دانست و افزود: این هم افزایی باید با حمایت مردم تقویت شود.

وی از اقدامات دولت در مناطق زلزله زده خویا تقدیر کرد و افزود: با نظارت های لازم تمامی نیازها و وام ها برای بازسازی مناطق زلزله زده در کمترین زمان ممکن در اختیار شهروندان قرار گرفت. .

حجت الاسلام رضا قاسم خانی امام جمعه شهرستان خوی نیز در این دیدار با تسلیت ایام فاطمیه بیان کرد: امروز برای رسیدن به ساختار سبک زندگی اسلامی ما نیاز شدیدی به ویژگی های تفکر، سبک زندگی و رفتار Y فاطمه زهرا با ما هم ائمه برای وضو علیهم السلام داریم.

وی با اشاره به مشکلات مردم افزود: امروز با کار جهادی مسئولان مشکلات مردم حل می شود.

ذبیح الله کاظمی فرماندار شهرستان خوی در این دیدار بر ضرورت توسعه فرهنگ و روحیه جهادی در بین مدیران و کارکنان این اداره تاکید کرد و گفت: با روحیه جهادی شاهد تحول و رفع مشکلات مردم خواهیم بود.

وی از تکمیل زیرساخت های شهرستان خوی در بخش های مختلف خبر داد و افزود: ارتقای زیرساخت های فرودگاه، تکمیل ترمینال رازی، گازرسانی به ده ها روستا و تامین آب شرب تعداد زیادی از روستاها از مهمترین اقدامات است. در اين زمينه.

فرماندار خوی برنامه های توسعه شبکه فاضلاب خوی را نهایی کرد. سرگیجه دیز و تکمیل جاده خوی به چالدران را یکی از مطالبات اساسی مردم اعلام کرد.

دکمه بازگشت به بالا