عمومی

تعطیلی کارخانه سیمان عامل مهم کندی پروژه‌های نهضت ملی درزنجان بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سعید شاهین فر در بازدید از پروژه ۱۲۹۶ مترمربعی استان زنجان گفت: در مدت چهار سال ۷۱ هزار واحد مسکونی در استان زنجان ساخته می شود و این تعداد واحد مسکونی در چهار سال آینده ساخته می شود.

وی بیان کرد: این تعداد واحد مسکونی در قالب شهری، روستایی، بخش خصوصی و تعاونی در استان زنجان ساخته می شود و از 71 هزار واحد مسکونی، 20 هزار واحد مسکونی در بخش روستایی و 51 هزار واحد شهری در 21 شهر در استان زنجان ساخته می شود. استان متناسب با جمعیت و تقاضا در شهرستان های استان ساخته می شود و از بین این 12 هزار واحد مسکونی 51 هزار واحدی سهم بخش خصوصی است و الزامات و تسهیلات ثبت نامی پرداخت می شود و بخش خصوصی هر سال 3 هزار واحد دارند. 38 هزار واحد مسکونی ساخته می شود و باقی می ماند که سالانه 9800 واحد مسکونی با تامین زمین ساخته می شود.

معاون ساخت و ساز و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از ثبت نام بیش از 59 هزار زنجانی در نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد و گفت: 22 هزار نفر متقاضی انفرادی هستند که اولویت بعدی آنان است. دریافت مسکن و برای 5000 نفر واجد شرایط متقاضی در شهر زنجان و بر اساس اولویت تشکیل پرونده می شود.

شاهین فر گفت: متقاضیان بر اساس ازدواج، سن ازدواج، تعداد فرزندان «دو یا سه فرزند» اولویت دارند و برای ارسال پرونده به صورت مرحله‌ای پیامک ارسال می‌شود و با حضور در کشور نسبت به ارسال پرونده اقدام می‌کنند. نهضت صندوق مسکن و زمین برای 5000 نفر در غرب زنجان اختصاص یافت.

داوطلبان نباید امتیاز خانه دار شدن را از دست بدهند

وی خاطرنشان کرد: طرح های حمایتی مسکن متقاضی بوده و بر اساس درخواست متقاضی پروژه ها تعریف، شروع و عقد قرارداد می شود و متقاضیان استانی موظفند امتیاز خانه دار شدن و ماندگاری در این طرح را از دست ندهند. “

معاون ساخت و ساز و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه ها منوط به پیشرفت مالی است، افزود: تسهیلات و مشارکت انسانی در اجرای پروژه ها بسیار حائز اهمیت است. خوب بوده

شاهین فر بر لزوم تامین نیروی انسانی شایسته و توانمند فنی در اجرای پروژه های مسکن در استان تاکید کرد و ادامه داد:

دکمه بازگشت به بالا