عمومی

تهدیدات امروز دشمن در فضای مجازی علیه جوان مسلمان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از لینک اطلاع رسانی مرکز اسلامی گلستان، پدر عبدالجبار میرابی در نشست هم اندیشی اساتید مدارس علمیه اهل سنت و تجلیل از اساتید برتر استان گلستان، اظهار داشت: حوزه های علمیه، مدارس و مدارس قرآن از برترین ها و برترین ها هستند. مهم خداوند به مردم به ویژه جامعه اسلامی و مسلمانان عطا کرده است و زینت و زیبایی این اماکن مقدس علما و علما هستند.

امام جمعه از قره تپه بندرترکمن گفت: خداوند به صراحت بالاترین درجه جانشینی پیامبر صلی الله علیه و آله را معرفی کرده است که توحید، معاد و تبدیل را برای ما به ارمغان آورده است. پیامبری که جانشینی او افتخار بزرگی برای انسان ها به ویژه مسلمانان به ویژه علما و روحانیون است.

کشیش میرابی با بیان اینکه علما به عنوان وارثان حق پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم از برکات بزرگ جامعه اسلامی هستند، گفت: پیامبری که راهنما، راهنما و راهنما باشد و در حقیقت چیزی نیست. اما خیر بشر ما می توانیم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و بالاترین راه را ادامه دهیم، همان راه و سیرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم.

فرمود: خداوند بهشت ​​را به سه چیز آراست و نورانی کرد. خورشید به ماه و نجوم. همچنین به سلطان ادل، علمای بازیگری و ماتارا. علمای برجسته دانشمندانی هستند که پس از سال 1443 در این قرن که فضای مجازی و تمامی تهدیدها و تحریکات دشمن نسبت به جوانان مسلمان از آسمان و زمین فرو می ریزد، می توانند پاسخگوی جوانان و مقاومت در برابر شورش ها و ناآرامی ها باشند.

دکمه بازگشت به بالا