فرهنگ و هنر

توزیع ۳۱۳ بسته معیشتی توسط طلاب و دانشجویان گنبدی

مجله تفریحی زیباروز/ گلستان دانشجویان، دانش آموزان و دانشجویان این دو گروه با همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس 313 بسته زنده تهیه و بین نیازمندان توزیع کردند.

امشب با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، رئیس اداره سیاسی امنیتی استانداری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گنبدکاووس، مدیر آموزش جهاد مرکز شرق گلستان و جمعی از دانشجویان جهاددانشگاهی، تشیع و دانش آموزان اهل سنت پایگاه آیت الله تسخیری این دانشگاه از 313 بسته زندگی که با کمک مردم تهیه و بین نیازمندان توزیع شد، کشف شد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبدکاووس در این مراسم با اشاره به اینکه در نشست مشترک با رئیس جهاد دانشگاهی گلستان برنامه های مشترک فرهنگی و اجتماعی با پیوست های تقریبی اجرا شد، افزود: دو نهاد در حال اجرا هستند.

توزیع 313 بسته زندگی توسط دانش آموزان گنبدی

توزیع 313 بسته زندگی توسط دانش آموزان گنبدی

دکتر حسن بیارجمندی با بیان اینکه دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی سعی در تضعیف همدلی، اعتماد متقابل و ایمان به توانمندی های جوانان به ویژه در گروه های انقلابی دارد، گفت: ما در دانشگاه مذاهب اسلامی معتقد به تقریب واقعی و واقعی هستیم. وحدت نظام مقدس و میهن عزیزمان و به اقتدار این جوانان شیعه و سنی کار انقلاب محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امروز با تلاش مشترک 313 بسته وجودی در حال تهیه و بین نیازمندان توزیع می شود، تصریح کرد: مجموع این بسته ها به صورت ریالی بالغ بر یک میلیارد ریال است که از محل کمک های مردمی و خیران تامین می شود.

مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی گنبدکاووس با تاکید بر اینکه این برنامه ها و همکاری ها توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گلستان ادامه خواهد داشت، گفت: اهداف هر دو فرهنگی و تقریبی بود. نهادها

توزیع 313 بسته زندگی توسط دانش آموزان گنبدی

توزیع 313 بسته زندگی توسط دانش آموزان گنبدی

مهندس متین تقی بای با اشاره به اینکه این بسته ها به روستاهای هدف و حاشیه شهر منتقل و بین نیازمندان توزیع می شود، ادامه داد: این غربالگری به این منظور انجام شد که بسته هایی به خانواده هایی که بسته دریافت نکرده اند داده شود. موسسه حمایتی

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، در این مراسم مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در سخنانی کوتاه از ابتکار این دو نهاد انقلابی و برگزاری این مراسم در سالروز ولادت کریم اهل بیت(ع) تقدیر کرد. -بیت (ع).

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا