ورزشی

توقف استقلال مقابل خودروسازان/ فاصله آبی‌ها با پرسپولیس کم نشد

به گفته بورنی؛ در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر ، استقلال و پیکان به مصاف یکدیگر رفتند و این دیدار با تساوی برای تقسیم امتیازات به پایان رسید. در ابتدا بیشتر در میانه زمین بازی می شد. استقلال و پیکان در آغاز چندین موقعیت ایجاد کردند ، اما این موقعیت ها نتیجه بازی را در اوایل بازی تغییر نداد. این بازی تا اواسط نیمه اول وضعیت خاصی نداشت و دو تیم سعی کردند روی دروازه موقعیت هایی برای یکدیگر ایجاد کنند اما تلاش هر دو تیم به جایی نرسید.

در دقيقه 29 Dariush Shojaeian شوت از راه دوري رو فرستاد ، اما فاصله چند متري رو از دست داد. لحظاتی بعد شیخ دیاباته به دلیل درگیری با بازیکن پیکان از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه 30 ، فرشید اسماعیلی ضربه کرنر را به سمت راست برای Heroyeh Milić فرستاد که ضربه او را دقیقاً از بالای دروازه ارسال كرد. این مسابقه آرامتر شد و دو تیم در میانه میدان یکدیگر را آزمایش کردند اما نتوانستند فرصت ویژه ای برای ادامه بازی با تساوی ایجاد کنند. بعد از گذشتن 45 دقیقه از این نبرد که توپ به وسطان رخ داد ، تقریباً میتونست تیم مهمان رو با یک ضربه سر شیرجه ای بی نظیر اختلاف رو بیشتر کنه ، اما دروازهبان تیم میزبان یعنی Peykana مانع از این کار شد. در پایان تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل پیروزی در نیمه اول نتیجه ای نداشت تا اینکه بازی در نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

411

با شروع نیمه دوم فرهاد مجیدی یک تعویض حمله انجام داد و مهدی قائدی را به جای متین کریم زاده به زمین فرستاد و پیکان توپ را به کرنر فرستاد. استقلال که نتوانست در دقیقه 80 بازی را به پایان برساند اما ضربه فرهاد مجیدی از سمت چپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

آرمان رمضانی ، بازیکن نیم فصل پرسپولیس که به استقلال پیوست ، به جای شیکا دیابات وارد زمین شد تا اولین بازی را با پیراهن این تیم انجام دهد. کادر فنی پیکان برای حفظ تساوی در ثانیه های آخر از همه اقدامات استفاده کرد. از طرف دیگر استقلال خیلی تلاش کرد تا فرصت طلایی را برای نزدیک شدن به قله و استفاده بیشتر از تساوی پرسپولیس از دست ندهد اما این مسابقه با تساوی به پایان رسید تا استقلال 34 امتیازی شود و در جایگاه سوم باقی بماند. پیکان نیز 25 امتیاز کسب کرد و در رده نهم قرار گرفت.

داور: رضا کرمانشاهی

کمک می کند: آرمان اسدی – مهدی علیقدار

ترکیب استقلال: محمد رشید مظاهری ، محمدحسین مرادمند ، سیاوش یزدانی ، مسعود ریگی ، شیخ دیاباته (83- آرمان رمضانی) ، فرشید اسماعیلی ، داریوش شجاعیان (87- آرش رضواند) ، وریا غفوری (مهمین مههاه مههاه) 68- سبحان خاقانی).

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیبی از پیکان ها: علیرضا رضایی ، امیرحسین جدی ، آرش قادری ، نادر محمدی ، محمد خدابنده لو (82- اسماعیل بابابی) ، حسین پورامینی (89- امیرحسین جولانی) ، آرمان قاسمی ، محمدامین درویشی ، علی قربان الوهراخان علی 90 قربانخانیول فلاح و رضا جبیره ( 61- امیر روستایی).

سرمربی: مهدی تارتار

دکمه بازگشت به بالا