ورزشی

توقف بارسلونا برابر والنسیا

به گزارش شفاف ، بارسلونا شنبه شب در هفته چهاردهم لالیگا به مصاف والنسیا رفت که این بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

انار آبی خوب شروع نشد و میهمانان از فرصت های خود استفاده نکردند. تقریباً 30 دقیقه از بازی نگذشته بود که والنسیا صاحب یک ضربه کرنر شد و ضربه سر دیاخابی نتیجه را 1-0 کرد. مارک آندره تراشتگن سپس دروازه بارسا را ​​نجات داد تا نتیجه 2-0 نشود. در آخرین لحظات نیمه اول داور یک پنالتی مشکوک برای میزبان اعلام کرد. لیونل مسی به توپ ضربه زد اما دروازه بان والنسیا آن را مهار کرد ، در برگشت توپ توپ به جوردی آلبا رسید و مدافع اسپانیایی پس از برخورد به بازیکنان والنسیا مسی را فرستاد و ستاره آرژانتینی در موقعیت بد توپ را به ثمر رساند. تغییر کرد.

با شروع نیمه دوم ، آرایجو یک گل زیبا به ثمر رساند. تیم امتیازات گاه به گاه دیگری داشت که نمی توانستند از آنها استفاده کنند. ماکسیمیلیانو گومز در دقیقه 69 بازی را به تساوی کشاند. فیلیپ کوتینیو می توانست بارسا را ​​به گل برتری برساند ، اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت. میزبان برای به ثمر رساندن گل سوم چندین تغییر در ترکیب خود ایجاد کرد. ترینکائو ، لانژله و پیانیچ وارد بازی شدند اما حضور آنها اجازه گلزنی به تیم کاتالان را نداد. سرانجام ، نقاط تقسیم می شوند.

بارسلونا با 21 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

قبل از این بازی اتلتیکو مادرید به مصاف الچه رفت و میهمان خود را 3-1 شکست داد و لوئیس سوارز دو برابر کرد و گل سوم بلانکا را دیگو کوستا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. سرخ و سفیدها با 29 امتیاز در لالیگا پیش قدم هستند.

دکمه بازگشت به بالا