ورزشی

توقف پرسپولیس مقابل ذوبی‌ها/ شاگردان گل‌محمدی غافلگیر شدند

به گفته بورنی؛ در جریان مسابقه به تعویق افتاده هفته ششم لیگ برتر ، تیم فوتبال پرسپولیس از تهران از ساعت 15:00 در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان بود که این بازی با تساوی یک بر یک برای تقسیم امتیازات به پایان رسید.

15 دقیقه ابتدایی بازی با بازی تهاجمی پرسپولیس دنبال شد و شاگردان یحیی گل محمدی با برنامه ریزی برای حملات سعی کردند در همان دقایق ابتدایی گل بزنند. در دقیقه 17 مسابقه با یک ضربه کرنر توسط احمد نوراللهی توپ به سمت دروازه ذوب آهن ارسال شد و شهاب گردان نتوانست توپ را پرتاب کند و سپس توپ به امید عالیشاه رسید تا این بازیکن با پای چپ گل اول تیمش را به ثمر برساند. ارسال. بعد از گذشت 18 دقیقه از بازی ، Siamak Nemati فرصت خوبی رو برای كاهش گل برای پرسپولیس در میانه میدان ایجاد میكنه اما توپش به اندازه کافی خنك نبود.

در دقیقه 34 عالیشاه با یک حرکت از سمت راست و ارسال توپ به سمت دروازه ذوب آهن موقعیت خوبی برای مهدی عبدی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن در اوت به بیرون رفت. بعد از 36 دقیقه مهرداد قنبری اجازه نداد توپ توسط او بلغزد. توپ با واکنش گرادان به کرنر رفت. تا پایان نیمه اول اتفاق خاصی نیفتاد.

44

در ابتدای نیمه دوم شاگردان رحمان رضایی حملات را برای جبران گل در دستور کار قرار دادند و در همان دقایق ابتدایی به آستانه گشودن دروازه سفید رفتند اما عدم دقت بازیکنان اجازه تغییر نتیجه را نداد. گل محمدی پس از فشاری که ذوب آهن روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد و خط میانی سرخپوشان را گرفت ، با فرستادن آرمان رمضانی به جای مهدی عبدی به میدان ، سعی در ایجاد حرکتی جدید در خط حمله تیمش داشت اما این تاکتیک تیم او را آسان نکرد. .

در 10 دقیقه گذشته پرسپولیس سعی کرد توپ را از تنها گل خود محافظت کند تا به سه امتیاز این دیدار برسد و مقابل ذوب آهن با در اختیار گرفتن مرکز میدان سعی در نزدیک شدن به دروازه تیم میزبان داشت که در خط حمله چندان قدرتمند نبود. او نمی توانست درب مرد سفیدپوست را تهدید جدی کند. در دقیقه 88 این مسابقه به دلیل اشتباه بازیکن ذوب آهن روی حامد لک درگیری کوتاهی بین بازیکنان دو تیم درگرفت که به دلیل آن بازیکنان میزبان با پرتاب پا به سمت دروازه بان سرخپوشان اعتراض کردند.

در حالی که داور چهارم آماده اعلام وقت اضافه بود ، سرخپوشان در کمال تعجب گل تساوی را به ثمر رساندند. در این صحنه میلاد جهانی با قرارگیری مناسب در فضای خالی محوطه جریمه پرسپولیس توپ را به خوبی درون دروازه حامد لاک انداخت. پرسپولیس با از دست دادن دو امتیاز اساسی در این دیدار خانگی نتوانست فاصله بهترین تیم های جدول را کم کند. سرخپوشان با این تساوی 10 امتیاز و ذوبی 6 امتیاز کسب کردند.

داور: بیژن حیدری

کارت زرد: سعید آقایی ، سیامک نعمتی و کمال کامیابی نیا از پرسپولیس – میلاد جهانی ، مهرداد قنبری ، ابراهیم تقی پور (مربی) ، عبدالله حسینی و فرشاد محمدی آنلاین از ذوب آهن

کارت قرمز: سعید آقایی (89) از پرسپولیس و عبدالله حسینی (89) از ذوب آهن

ترکیب تخت جمشید: حامد لک ، محمد حسین کنعانی زادگان ، سید جلال حسینی ، سعید آقایی ، سیامک نعمتی ، کمال کامیابی نیا (70) ، احمد نوراللهی ، امید عالیشاه (70 مهدی مهدیخانی) ، احسان پهلوان ، وحید امیری (مهدی عبدی).

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب آهن: شهاب گردان ، وحید محمدزاده ، سید عبدالله حسینی ، قاسم حدادی فر (54-عرفان پورآفراز) ، علی دشتی ، میلاد جهانی ، مهرداد قنبری ، ابوالفضل عکاشه (54-حسین شنانی) ، دانیل مومحانی ، 73 متر محمد محمد سلطانی‌آنلاین.

سرمربی: رحمان رضایی

دکمه بازگشت به بالا