ورزشی

تولید قطعه پیش‌ساخته مقاوم بتن‌ در برابر خوردگی

حسین بهشتی نژاد در حاشیه دومین رویداد ملی «عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: تخصص تیمی که ما در زمینه خوردگی فعالیت می کنیم. بتن مقاوم

او گفت: «ما از یک چرخه کامل در تجارت خود استفاده می کنیم. ما تولید قطعات پیش ساخته بادوام را برای تقویت پایه های شبکه توزیع بهبود بخشیده ایم.

مدیرعامل شرکت دهر آروین ناب که زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند فعالیت می کند، پایه های شبکه های توزیع را آسیب پذیر دانست و افزود: با استفاده از قطعات پیش ساخته پایه های شبکه های توزیع را تقویت خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید:

تهیه کننده ای که با یک دست چند هندوانه می چیند!

انعقاد 10 قرارداد پژوهشی دانشگاه آزاد خراسان شمالی در عصر امید

طراحی، ساخت و تولید گریس های صنعتی خاص و پیچیده

انعقاد 7 تفاهم نامه دانشگاه آزاد لنجان از نمایشگاه عصر امید


بهشتی نژاد یادآور شد: در حوزه دیگری نیز خدمات دانش بنیان را فعال کرده ایم تا بتوانیم بحث پایش خوردگی، پایش سازه های آسیب دیده و پایش سازه های در معرض شرایط خوردگی را تکمیل کنیم.

وی تاکید کرد: یکی دیگر از محصولات نانو افزودنی های چند منظوره بتن برای افزایش مقاومت به خوردگی و مقاومت فشاری بتن در بتن استفاده می شود و این ماده بر پایه کانی هایی است که کانی های آن مختص خراسان جنوبی و اطراف نهبندان است.

مدیرعامل دهر شرکت آروین ناب تصریح کرد: قطعات پیش ساخته بتنی نیز از فعالیت های جانبی این شرکت بوده و استفاده از محصولات ما باعث ایجاد بتن جامد و افزایش طول عمر سازه های بتنی به ویژه در مناطق دریایی و خورنده می شود.

بهشتی نژاد خاطرنشان کرد: سازه های بتنی در صنایع برق و آب باعث بهبود و افزایش عمر سازه ها می شود.

به گزارش آنا، دومین گام از رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید»، ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های این دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری است تا بستری برای راه اندازی کسب و کار فراهم شود. و دانش و فرصت های شغلی برای دانشجویان این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق از هشتم تا یازدهم کردا 1401 در مصلای تهران برگزار شد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا