عمومی

تیم ملی «خارجی‌تر» می‌شود – مجله تفریحی زیباروز

از بین 26 بازیکن ، دراگان اسکوچیچ به مرحله آخر مقدماتی جام جهانی صعود کرد ، 16 بازیکن در تیم های خارجی بازی کردند و لیگ برتر فقط 10 نماینده داشت. اکنون اما گروهی از همان 10 نفر در حال عزیمت به خارج از کشور هستند. فقط به چند پخش که تاکنون تقریباً نهایی شده اند نگاه کنید.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، این روزنامه دنیای اقتصاد “چرا ما برای ادامه فوتبال به خارج از کشور نمی رویم؟” این سوال را می توان در مورد تمام بازیکنان حرفه ای کشور که می توانند عبور کنند ، پرسیده شود. بحث در مورد پیشرفت و آزمایش تجربه های جدیدی که همیشه وجود داشته است ، اما در سال های اخیر ارزش دو برابر ارز نسبت به ریال نیز باعث شده بازیکنان بیشتری به فکر بازی در لیگ های خارجی باشند. مخصوصاً در شرایط فعلی هنگام ترک ، واکسن کرونا می زنند و برق خاموش نیست! در نتیجه ، تمهیدات معقولی برای انتقال به لیگهای خارجی در حال انجام است و تعجب آور نیست که این روند در حال تشدید است. در عین حال ، آنچه اکنون اتفاق می افتد مربوط به افزایش نمایندگی در خارج از کشور است. از بین 26 بازیکن ، دراگان اسکوچیچ به مرحله آخر مقدماتی جام جهانی صعود کرد ، 16 بازیکن در تیم های خارجی بازی کردند و لیگ برتر فقط 10 نماینده داشت. اکنون اما گروهی از همان 10 نفر در حال عزیمت به خارج از کشور هستند. فقط به چند پخش که تاکنون تقریباً نهایی شده اند نگاه کنید.

پیام لازم است

دروازه بان سپاهانا رسما با Portimonenze پرتغالی قرارداد بست و به دو دروازه بان دیگر تیم ملی در فرانسه پیوست. نیازمند از فصل آینده در اروپا با علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده رقابت می کند که پیراهن شماره یک تیم ملی را بر تن می کند.

محمدان نانانانی زادژان

وی به شریک اصلی خود در قلب دفاع تیم ملی شوجی خلیل زادئو پیوست. شجاع یک فصل دیگر در الریاض خواهد ماند و طبق گزارش های تأیید شده و مکرر در رسانه های قطر ، قرارداد کنعان با الاهلی در همان لیگ منعقد شد. به این ترتیب او آخرین بازی هایش را با پیراهن پرسپولیس پشت سر می گذارد.

احسان هاج‌صفی

ظاهراً کاپیتان 31 ساله تیم ملی نیز به لیگ یونان منتقل شده است. احسان حاجوسفی که در یک کشور برای پانیونیوس و المپیاکوس بازی می کرد ، در نیمه اول امسال در تراکتور بازی کرد و در عوض پیراهن سپاهان را بر تن کرد. حالا اما گفته می شود که قرارداد او با AAK آماده است و احسان دوباره سپاهان را ترک خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد ، او به یک همبازی کریم انصاری فرد فرد تبدیل خواهد شد.

مهدی قائدی

در این مدت شایعات زیادی در مورد جدایی مهدی قائدی از استقلال در پایان فصل شنیده شد. اکنون اما مصاحبه فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین استقلال شایعاتی را برانگیخته است. مجیدی به صراحت گفت که مانع جدایی او نخواهد شد. به این ترتیب مهاجم بوشهری و بازیکن تیم ملی استقلال مجوز جدا شدن از سرمربی آبی ها را گرفت و باید دید به کدام تیم می رود. وی گفت که هم از قطر و هم از اروپا پیشنهادهایی دارد.

انتهای پیام

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا