فرهنگ و هنر

جایگاه ویژه کودکان در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر

جشن 10 کیلومتری غدیر به مناسبت عید ولایت و امامت از ساعت 18 تا 22 روز دوشنبه در مسیر خیابان ولی عصر (عج) حدفاصل چهارراه ولی عصر (عج) تا چهارراه پارک وی برگزار شد و در این جمع پرشور کودکان در کنار خانواده جایگاه ویژه ای دارند و شخصیت های محبوب آنها نیز قابل ذکر است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، در این جشن که بر اساس سه محور ازدواج برادری، تکریم سادات و اطعام مومنان و با حضور ده ها هزار نفر برنامه ریزی شده بود، کودکان دست در دست والدین خود در این مراسم شرکت کردند.

همچنین در این مراسم 110 هزار اسباب بازی بین کودکان توزیع شد و 40 شهربازی برای کودکان در نقاط مختلف مسیر راه اندازی شد که به ایجاد فضای شاد و مفرح جشن کمک کرد.

مکان ویژه کودکان در جشن 10 کیلومتری غدیر

پوشش «جشن 10 کیلومتری غدیر» در صداوسی با 20 دستگاه سیار و 50 دوربین انجام شد و شبکه های سیما به ویژه دو سیما ویژه کودکان برنامه برگزار کردند.

مکان ویژه کودکان در جشن 10 کیلومتری غدیر

گیتی خامنه با مهمانان گفتگو کردند که از جمله آنها محمد مسلمی، الهه رضایی، مینا هاشمی، سارا روستاپور و مهیار مجیب بودند و عمو مهربان (مجتبی ظریفیان) و عمه رویا (آزیتا رضایی) نیز اجرای بخشی از برنامه را بر عهده داشتند. .

حضور شخصیت های عروسکی، اجرای ترانه و نمایش عروسکی و همچنین اعلام برنده بازی جایزه کودکان «مامان از کشور خورشید» از دیگر بخش های این برنامه بود.

مکان ویژه کودکان در جشن 10 کیلومتری غدیر

در این زمینه بخوانید:

خوش آمدید 10 کیلومتر تفریح ​​عید غدیر

همچنین در بخشی از این میهمانی، اقدام «هدیه اسباب بازی» برگزار شد که در آن کودکان به عشق امیرالمومنین (ع) و با آرامش رفتار ایشان، یکی از اسباب بازی های خود را به سایر کودکان هدیه دادند. فقیر، یتیم و بیمار شد.

مکان ویژه کودکان در جشن 10 کیلومتری غدیر

حدود 300 نفر از مرکز تولید و فنی سیمه این جشن 10 کیلومتری را با استفاده از حداقل 50 دوربین و همچنین تجهیزات سیار و فیلم های هوایی و پشتیبانی از 10 واحد سیار و 10 سیستم پخش زنده موبایلی پوشش دادند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا