ورزشی

جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد

حامد پاکدل دو فصل پیش یکی از ستاره های آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس به حساب می آمد و پس از آن در فصل نقل و انتقالات به یکی از اهداف یحیی گل محمدی تبدیل شد و در نهایت موفق شد پیراهن پایتخت محبوب را بر تن کند. باشگاه.

پاکدل شروع خوبی با قرمزها نداشت و در همان دو فصل بازیکن نیمکت نشین گل محمدی بود اما فصل گذشته در مقطعی بسیار خوب بازی کرد و حتی به تدریج به تیم اصلی راه پیدا کرد اما این بار مهاجم زمانی که فصل بعد تمام شد به مرز توانایی های خود رسید.

این بازیکن در این فصل با وجود سیستم یحیی و خریدهای جدیدی مانند لوکادیا، فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد و در معدود بازی هایی که به عنوان یار تعویضی وارد شد، عملکردش دور از انتظار بود.

با وجود درخشش اخیر محمد عمری و حضور دیابه، بعید به نظر می رسد تا پایان فصل تغییری در شرایط پاکدل ایجاد شود، بنابراین جدایی این مهاجم از پرسپولیس اتفاق عجیب و ساختگی نخواهد بود. .

شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه های ذوب آهن و ملوان بندرانزلی در حال مذاکره با مدیران برنامه های پاکدل هستند تا در صورت توافق بر سر ادامه مسابقات، وی راهی یکی از این دو تیم شود.

لازم به ذکر است که شرایط مهدی عبدی، مهاجم دوم نیمکت نشینان پرسپولیس، تفاوت چندانی با حامد پاکدل ندارد و در صورت توافق علی علیپور با سرخ پوشان برای بازگشت به پرسپولیس و عقد قرارداد، مهدی عبدی به این نتیجه خواهد رسید. با قراردادی قرضی به باشگاه مازندران برو .

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا