ورزشی

جذب بازیکنان با نظر قربان بردیف/ تراکتور اهداف بزرگی دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمدرضا زنوزی مطلق امشب در مراسم معارفه کربان بردیف به اعضای خدمه تراکتور گفت: به اعضا کارکنان فنی و به بازیکنان جدید خوش آمدید. تراکتور یکی از باشگاه های بزرگ و متعصب ایران و آسیا

او ادامه داد: مطابق با طبق سوابق آقای بردیف در فوتبال اروپا و روسیه این افتخار را داریم که پیشنهاد همکاری تراکتورسازی را بپذیریم. خوشبختانه مطابق با با تشکر از دوستی دیرینه ام و زحمات آقایان خطیر و سهرابی بردیف اومد سمت تراکتور و خواست خدا ما از خدمات آنها برای سالهای طولانی استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: نتایج تیم ها با هدایت آقای … بردیف این برای همه روشن است و نیازی به تعریف و تمجید نداریم. شکست دادن بایرن مونیخ و بارسلونا کار کوچکی نیست و این موفقیت ها از دست رفته است سخاوت مانند بردیف به از Mr بردیف و همکارانش برای قبول پیشنهاد تراکتورسازی.

زنوری اشاره کرد بردیف، گفت: تراکتورسازی تیم بزرگی است و هواداران از شما انتظار زیادی دارند. می دانیم که تو مردی بزرگ و کار بزرگی هستی مردم بزرگ انجام می دهند.

وی ادامه داد: از همه اعضای باشگاه می خواهم برای رسیدن به هدف بزرگ تراکتورسازی که قهرمانی در لیگ برتر است، همدل و متحد باشند. امکانش وجود دارد.

مالک باشگاه تراکتورسازی خبرهای خوبی برای هواداران دارد و گفت: آقای بردیف همه بازیکنان داخلی و خارجی را خودش انتخاب می کند و من به او قول دادم هر بازیکنی را که بخواهد جذب می کنیم اگر خود بازیکن بخواهد. در حال مذاکره با سه بازیکن، آقای بردیف ادامه دارد و تا چند روز آینده تکمیل می شود، یک بازیکن خارجی دیگر نیز در مرحله انتخابی است.

وی با بیان اینکه تا قبل از شروع اردو بازیکنان جدیدی به تیم ملحق خواهند شد، گفت: مذاکرات با چند بازیکن بومی در حال انجام است. خواست خدا دستیابی به توافق و رسیدن به موفقیت در سال جاری.

زنوزی با بیان اینکه تراکتورسازی پس از قهرمانی در جام حذفی به دلایلی به کما رفت، خاطرنشان کرد: به هواداران اعلام می کنم که تراکتورسازی به روزهای خوب خود بازگشته است و انتظار دارم اعضای تیم به من به عنوان یک هوادار احترام بگذارند و همه هواداران را خوشحال کنند. .

وی تاکید کرد که آقای بردیف او آدم بزرگی است، تصریح کرد: روز به روز به این نتیجه می رسم که هنوز شخصیت بزرگ او را به طور کامل درک نکرده ام. فردی با اخلاق و منش عالی وارد فوتبال ایران شد، جایی که موفقیت تیم حرف اول را می زند.

مالک باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: امیدوارم همه به هدف خود برسیم و باعث خوشحالی هواداران شویم. خواستن یعنی توانستن و در زندگی شخصی به هر چیزی که از خدا خواسته بودم رسیدم. اما نباید فراموش کرد که رسیدن به اهداف نیازمند تلاش است.

وی در پایان تاکید کرد: آقای بردیف آنها ترکمن هستند و اصالتا ترک دارند، امیدوارم ترک ها را به هدف که قهرمانی است برسانند.

دکمه بازگشت به بالا