حوادث

جزئیات جنایت هولناک خواهر و برادری با اغفال دختران فراری

فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیات دستگیری خواهر و برادری را که قصد فریب دختران فراری و کشتن یکی از آنها را داشتند، تشریح کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای مرحله پنجاه و یکم طرح رعد درباره اظهارات پلیس در خصوص انتخاب نام واحدهای صنفی اظهار کرد: آنچه پلیس با آن مخالفت می کند اسامی لاتین و نامعلوم است، یعنی مشکل هم دارد. این برابر با بخشنامه ها و مقررات کشور است. استفاده از اسامی محلی، قومیت ها و … ممنوعیتی ندارد و در طول مسیر به نظر ما قومیت ها و اقوام قابل احترام و قابل توجه هستند و باید مورد توجه قرار گیرند.

رحیمی در پاسخ به سوالی درباره جنایت هولناکی که دو شب پیش در مرکز تهران کشف شد، گفت: این مشکل توسط ماموران کلانتری ابوسعید کشف شده و پلیس همچنان در حال بررسی است. آنچه تاکنون حاصل شده این است که خواهران و برادران دختران جوان را فریب داده، آنها را به خانه هایشان کشانده و آنها را سرقت، آزار و اذیت و حمله کرده اند.

رحیمی افزود: تحقیقات در این زمینه پس از مشکوک شدن پلیس به این افراد آغاز شد و با حضور در محل از جنایت هولناکی خارج شدند و مشخص شد این افراد مدتی قبل دختر جوانی را کشته و جسد وی را در همان محل نگهداری می کردند. خانه . . ” در بازرسی از خانه دختر جوانی نیز یافت شد که حالش خوب نبود و در کمد حبس شده بود.

رحیمی همچنین با بیان اینکه به نظر می رسد این افراد مرتکب جرایم دیگری نیز شده اند گفت: به همین دلیل این پرونده به پلیس پیشگیری گزارش شده و در حال بررسی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این پرونده احتمال قتل زنجیره ای وجود دارد یا خیر؟ وی گفت: آن احتمال وجود ندارد و سایر جرایم به معنای امکان حمله و سرقت از افراد دیگر است.

رحیمی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت دختران پناهنده در تهران گفت: نه در مورد فرار، بلکه در مورد مفقودین به طور کلی، در سه ماه گذشته اقدامی را در پلیس تهران انجام دادیم که آنها انجام شده اند. معرفی شده است، زیرا از لحظه انتشار خبر ناپدید شدن، نسبت به شناسایی و یافتن این فرد اقدام می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا