ورزشی

جعفری: نساجی شخصیت پیدا کرده/ باید به لیاقت‌مان برسیم

هافبک نساجی می گوید حمید مطهری به نساجی شخصیت داده و تیم انگیزه پیدا کرده است.

رضا جعفری در گفت وگو با مجله تفریحی زیباروز، درباره وضعیت نساجی اظهار کرد: در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفتیم و با توجه به ناداوری، این نتایج آن چیزی نبود که می خواستیم. با این حال به مرور امتیازهای خوبی گرفتیم و مقابل تیم های قدرتمند فولاد و گل گهر پیروز شدیم. ما نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم. تیم ما شخصیت پیدا کرده است. مطهری بسیار با شخصیت است و این شخصیت را به تیم القا کرده است. با توصیه و صحبت های مطهری انگیزه کافی به دست آوردیم و خودمان را قانع کردیم که تیم خوبی هستیم.

وی ادامه داد: تازه در ابتدای فصل هستیم اما باز هم نتایج مطلوب را کسب کردیم. اگر بی عدالتی نبود نتایج بهتری داشتیم. ما انگیزه داریم که در بالای جدول باشیم. من نمی گویم ما برای قهرمانی در لیگ می جنگیم، زیرا این وعده های پوچ است، اما ما تلاش می کنیم بهترین نتایج را بگیریم و بهترین فصل را داشته باشیم.

هافبک نساجی درباره آمادگی خودش هم گفت: اگر بازیکنان خوب بازی کنند، تیم خوب می شود. هرکسی که در این تیم باشد مطمئنا شرایط خوبی پیدا خواهد کرد. هر بازیکنی که با کیفیت باشد بازیکن کنارش به کیفیت بالاتری می رسد. در مورد من هم همینطور است. خدا را شکر امسال سال خوبی برای تیم بود و امیدوارم بتوانم همین روند را حفظ کنم تا تیم نتایج خوبی کسب کند.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل هستیم اما تلاش می کنیم بهترین نتایج ممکن را در نساجی کسب کنیم. ما باید جایگاهی را بدست آوریم که در محدوده ما باشد. باید به جایگاهی که لیاقتش را داریم برسیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا