فرهنگ و هنر

جلسات خانگی قرآن را احیا کنید/ دشمن عامدانه تجمعات مذهبی ما را کمرنگ کرد

مجله تفریحی زیباروز/ گلستان مدیرعامل قرارگاه خاتم الاوصیاء با بیان اینکه قصد هوشمندانه دشمن برای حذف و کمرنگ کردن مجالس مذهبی ماست، گفت: باید جلساتی مانند جلسات قرآن خانگی را احیا کنیم.

احمد عبودیان در جمع فعالان قرآنی و محافل قرآنی استان گلستان که در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمن با نقشه ای برای مبارزه با ما آمد که هدف آن چه کسی طراحی کرد. تاج و این روش؟ مگر نه این است که مجالس اسلامی اعم از نماز و حج و اعیاد رحم را بسته است؟

وی با بیان اینکه امسال یکی دو سال است که کرونا به تدریج مردم را از مساجد و مجالس مذهبی دور می کند و مشکلات و عوارض فرهنگی خود را نشان می دهد، افزود: باید درک کنیم که دشمن حتی در جنگ با بزرگترین مفهوم فرهنگی داخلی ما مانند خانواده او آن را جدی گرفت.

جلسات خانگی قرآن را احیا کنید/ دشمن عمدا مجالس مذهبی ما را کمرنگ کرده است

مدیرعامل قرارگاه خاتم الاوصیاء با اشاره به اینکه هر چه اقشار دینی و قرآنی به ویژه در منازل پررنگ تر شود، نقشه دشمن نقش بر آب می شود، گفت: ساخت و ساز نکنید و به تدریج در همین زمینه با مشکلات جدی مواجه شوید.

عبودتیان با تاکید بر اینکه هسته کوچکتر مسجد را به عنوان جلسه قرآن خانگی برای مقابله با دشمن طراحی می کنید، ادامه داد: به کار خود فقط به عنوان یک کار خیر نگاه نکنید، بلکه در مبارزه با آن پیشرو هستید. شیطان و طاغوت و روشی که خانواده ات را نابود می کنی.

جلسات خانگی قرآن را احیا کنید/ دشمن عمدا مجالس مذهبی ما را کمرنگ کرده است

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ما را به تشکیل جامعه دینی و اسلامی با محوریت آموزش فراخواندند، افزود: شما در مقابل جبهه منسجم دشمن که احساسات و افکار جوانان و خانواده های ما را بازی می کند، سخت تلاش می کنید. و از بین رفتن جوامع دینی و اسلامی ما بر اساس آموزش در جامعه.

مدیرعامل قرارگاه خاتم الاوصیاء بر لزوم رسیدگی به موضوع جمعیت و فرزندآوری تاکید کرد و گفت: از شما انتظار می رود با درک شرایط جامعه و حرکت به سمت سالمندی با درایت و مسئولیت پذیری در این حوزه اقدام کنید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا