عمومی

جهاد تبیین برای معرفی دستاوردهای انقلاب وظیفه همگانی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا علیرضا عباسی بعدازظهر چهارشنبه در بازدید از شورای اسلامی شهر و روستای اشتهارد با جمعی از بانوان فعال فرهنگی و جمعی از شهدا و جانبازان اشتهارد دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات مختلف این شهرستان قرار گرفت. حوزه انتخابیه او

وی با تبریک اعیاد فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در برخی مناطق هنوز با ایده آل فاصله زیادی دارد، بنابراین در جلسات “نقص” من جمله را بگو و هنر را بگو.

نماینده مردم با انتقاد از نهادهای فرهنگی گفت: دشمن آنقدر نفوذ کرده است که گاهی دستاوردهای انقلاب مانند احداث هزاران کیلومتر راه آهن دیده نمی شود اما راه آهن گمرک رضاقلدرا تبدیل به نماد شده و به انواع مختلف منتقل می شود. محافل و مجالس».

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه جهاد تبیین و روشنگری برای معرفی دستاوردهای انقلاب است، وظیفه همگانی است، با بیان مولفه های اقتدار کشور گفت: ایران در صنایع نظامی. جزوه 5 کشور برتر دنیا حتی از نظر سلول های بنیادی وجود دارد جزوه ما 5 کشور برتر دنیا در زمینه نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و بیوتکنولوژی هستیم جزوه ما 10 کشور برتر دنیا هستیم.

وی با بیان اینکه امروز در مرز علم حرکت می کنیم، افزود: خداوند شهدای سرافراز شهیدان سلیمانی، شهید شهریاری، شهید کاظمی آشتیانی و شهید تهرانی مقدم را رحمت کند که مولفه های قدرت را برای کشور فراهم کردند. “

عباسی افزود: در دوره طاغوت 6.5 میلیون بشکه نفت می فروختیم و جمعیت کشور 30 ​​میلیون بود اما امروز یک میلیون بشکه نفت می فروشیم و جمعیت کشور 85 میلیون است، جمعیت کشور تقریبا سه برابر شده است، اما فروش نفت شش برابر شده است. درآمد دولت طاغوت کاهش یافته است، یعنی 18 برابر بیشتر از دولت جمهوری اسلامی.

وی افزود: در اوایل انقلاب 17 میلیون تن محصول کشاورزی داشتیم و امروز 120 میلیون تن محصول کشاورزی داریم که تولیدات کشاورزی ما 7 برابر شده و اگر اقدامات بیشتری انجام شود به خودکفایی خواهیم رسید. در ایمنی مواد غذایی.”

عباسی در خصوص مشکلات کنونی نظام نیز گفت: اگر کار را به افراد ماهری مانند حاج قاسم واگذار می کردیم، پیشرفت ما بیشتر از امروز بود.

دکمه بازگشت به بالا