عمومی

حداکثر مساعدت‌های مالیاتی را به بخش تولید لرستان اختصاص می‌دهیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، هادی ملکشاهی روز سه شنبه در مراسم تحلیف مدیرکل امور مالیاتی لرستان ، اظهار داشت: در سالهای اخیر ایجاد نوسانات قیمت نفت و تحریم های شدید اعمال شده بر کشور ، کشور را وادار کرده است تا عواید پایدار را جایگزین کند. اصلی اکثر وی گفت: “وابستگی به فرآورده های نفتی و فروش آنها همیشه مشکلات اقتصادی را در اقتصاد داشته است.”

او بیان کرد: مطابق با سیاست ها و چشم انداز برنامه ششم توسعه و برای تبدیل بودجه دولت به نفت ، نیاز به ظهور و حضور یک سیستم مالیاتی قدرتمند برای همه آشکار است.

مدیر کل امور مالیاتی لرستان با تأکید بر اینکه برای ایجاد فضای جدید برای خروج از اقتصاد با یک محصول ، سیستم مالیاتی لازم است ، افزود: مطابق با یک سیستم مالیاتی هوشمند با مالیات عادلانه و رضایت بخش پیش بینی می شود مودها ممکن است ما رسیدیم در عمل ، این منجر به نوعی احترام به مشتری خواهد شد.

ملکشاهی با اشاره به برنامه های خود در اداره کل امور مالیاتی لرستان و تأکید کرد: یکی از اصلی ترین موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد ، حفظ کرامت است. مودها وی گفت: “امسال” جهش در تولید “نامیده شده است ، و سیاست های مراقبت و حمایت از تولیدكنندگان باید اجرا شود و حداكثر كمك در اختیار سیستم مالیاتی باید به فعالان تولید داده شود.”

وی در بخش دوم سخنان خود خاطرنشان کرد: تعامل با دستگاههای اجرایی ، نظارتی و قضایی در دستور کار است و اظهار داشت: اجرای طرح ابلاغ الکترونیکی در لرستان به عنوان یکی از مناطق آزمایشی در دستور کار است.

دکمه بازگشت به بالا