ورزشی

حرکت آلومینیوم اراک برای صعود به رده‌های بالای جدول ادامه دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا ، بشتام در نشست خبری پس از دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز گفت: روند آلومینیوم اراک در حال رشد است ، هر بازی در مقایسه با بازی دیگر کاملاً محسوس است. در حقیقت ، این تیم روند صعودی سریعی را طی می کند ، که در بازی امروز مقابل ماشین سازی کاملاً مشهود بود.

وی افزود: تیم ماشین سازی ، تیم سخت. شوش و دفاعی بود. ما تحلیل خوبی از این تیم و روند بازی به دست آوردیم و همانطور که دیدیم آلومینیوم برتر از حریفان بود و برنامه های تعریف شده کادر فنی با هدایت سرمربی به خوبی در زمین انجام شد.

مربی آلومینیوم اراک ادامه داد: در این مدت تمرینات خوبی را انجام دادیم و خدا را شکر موفق شدیم اولین پیروزی را در رکورد باشگاه آلومینیوم در لیگ برتر ثبت کنیم. امیدواریم این روند در بازی های دیگر نیز ادامه داشته باشد.

بشتام گفت: در مجموع تیم در شرایط خوبی قرار دارد ، البته باید تلاش کنیم نقاط ضعف را برطرف کنیم و مطمئناً هماهنگی حاکم در باشگاه ، کادر فنی و بازیکنان می تواند عامل پیروزی باشد.

وی درباره دیدار هفته ششم برابر پیکان تهران که شنبه هفته آینده در تهران برگزار می شود ، تأکید کرد: همانطور که گفته شد ، همه مسابقات برای ما نهایی هستند ، بنابراین تمرینات از فردا آغاز می شود و با انگیزه خوبی در بازیکنان ایجاد می شود. ما با 3 امتیاز این رشته را ترک خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا