ورزشی

حسینی حق دارد نگران باشد/ می‌خواهند آرامش استقلال را بهم بزنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم ملی فوتبال استقلال صبح جمعه تمرین خود را برای ادامه بازی در لیگ برتر آغاز کرد. این تمرین که امروز از ساعت 10 صبح در مجموعه ورزشی Enqelab آغاز شد ، با حضور بیشتر بازیکنان برگزار شد و تنها چهار بازیکن غایب بودند.

بهزاد غلامپور ، سرمربی دروازه بان استقلال در گفتگو با آنلاین اظهار داشت: همه مأمورین حاضر در تمرین امروز کورونا را در چند روز گذشته آزمایش کرده اند تا از سلامت افراد و ترتیب های لازم در محل تمرین استفاده کنند. ما در تمرینات و سپس در مسابقات شرکت می کنیم و به خدا امیدواریم که برای هیچ یک از بازیکنان و مربیان چه در تیم ما و چه در تیم های دیگر مشکلی ایجاد نشود.

در مورد نگرانی دروازه بان استقلال سید حسین حسینی از شروع تمرین و بازی های لیگ ، مربی بلوز گفت: حسینی و همه فوتبالیست ها حق دارند از خود ، خانواده و لباس خود مراقبت کنند و اگر نگران نباشید ، عجیب و غیرمعمول است. ما به نوبه خود نگران هستیم و چاره ای نداریم جز اینکه در این شرایط سهم خود را بدهیم. از طرف دیگر ، ما انتظار داریم حداکثر مزایا و توافق ها برای سلامتی جامعه فوتبال باشد.

در مورد حرکات این باشگاه در سال 1999 ، وی گفت: “فراموش نکنیم که آقای سعادتمند کارهای خوبی را در باشگاه انجام داد و به تیم آرامش بازگشت و مهمتر از همه ، او توانست در مدت زمان کوتاهی اعتماد بازیکنان ، مربیان و هواداران را بدست آورد.” متأسفانه هواداران در گذشته مواردی را دیده اند که وی به راحتی نمی تواند به هیچ مدیرعامل اعتماد کند ، اما سعادتمند با عملکرد خود توانست در مدت کوتاهی اعتماد هواداران را بدست آورد.

غلامپور گفت: “یكی از موارد خوبی كه من در باشگاه اتفاق افتادم ، تزریق پول به تیم امید بود. یادم نمی آید كه در تاریخ این باشگاه به تیم های اصلی واریز شود ، كه این اتفاق در سال 1999 با یك حركت غافلگیرانه رخ داد.

دروازه بان سابق آبی ها گفت: “متأسفانه احساس می کنم هر وقت تیم آرام می شود و به سمت بالادست حرکت می کند ، آنها به نوعی جلوی پیشرفت را می گیرند و اکنون من حرکات را در همان جهت می بینم.” امیدوارم اینگونه نباشد و بگذارید آقایان چرخ این باشگاه را چرخانده و با همان آرامشی که سلطنت می کند به جلو حرکت کنند.

در مورد عملکرد تیم خود در لیگ برتر ، عضو کادر فنی استقلال گفت: “با توجه به جو روانی که بر فوتبال حاکم است ، برای همه تیمها از جمله تیم ما بازیابی بازیکنان و بازگشت آنها به شرایط مطلوب دشوار است.” اما ما سعی می کنیم با توجه به پیشینه قبلی بازیکنانی که جلسات تمرینی انفرادی داشته اند ، آن را به روشی مناسب و با قدرت کامل در مسابقات شرکت کنیم.

وی افزود: تیم ما و چند تیم دیگر شانس پیروزی روی کاغذ را دارند و ما تلاش خواهیم کرد تا آخرین روز لیگ بهترین نتیجه را کسب کنیم. ما بازیکنانی با کیفیت و با روحیه داریم که می توانند هر کاری را در این زمینه انجام دهند.

دکمه بازگشت به بالا