عمومی

حضرت زینب آغازگر جهاد تبیین در مقابل دستگاه ظلم دشمن است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام ابراهیم اختر دانش پنجشنبه شب در مراسم چهلمین تشییع پیکر مطهر پنج شهید گمنام در موزه دفاع مقدس استان گیلان با بیان اینکه این شهدا در زمین گمنام هستند اما در بهشت ​​هستند، گفت: شهدا پیدا کردند. راه راست و اطاعت خدا هستند.

استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه شهدا زنده اند و با خدا می خورند، افزود: شهدا برای حفظ ایمان و دفاع از ارزش ها و اعتلای آرمان های ناب جامعه خالصانه از دارایی های خود دست کشیدند و خداوند به آنها حیات جاودانه عطا کرد. “

وی با بیان اینکه واقعه عاشورا در دوران دفاع مقدس و شهدای مکتب تکرار شد آره عبدالله را الگو قرار دادند، گفت: مادران و همسران شهدا هم زینب هستند و ادامه دهنده راه و سنت شهدا هستند.

حجت الاسلام اختر دانش با بیان اینکه حضرت زینب کبری (س)با) از زمان عاشورا جهاد تبیین علیه ظلم و دیکتاتوری رسانه های معاند آغاز شده است، وی ادامه داد: ما نیز موظفیم جهاد تبیین و جهاد روایت را در دستور کار قرار دهیم.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه همه آحاد جامعه باید قبل از حمله مشترک دشمن رسانه ها باشند، گفت: حذف پست های مربوط به سردار سلیمانی در شبکه های اجتماعی نشان داد که نیازمند جنگ نرم قوی هستیم.

وی با اشاره به اینکه هرکس می خواهد در راه شهدا، زینب(س) وارد میدان شود و با بصیرت تبیین های جهادی و روایت جهادی را آغاز کند، خاطرنشان کرد: حضرت زینب با سنت های دروغین دشمن مخالفت کرد و عاشورا را برپا کرد و موجب پیروزی خون شد. شمشیر.

حجت الاسلام اختر دانش با بیان اینکه باید پیام شهدا را به گفتار تبدیل کنیم، گفت: رمز غلبه بر مقاومت، مقاومت است و مقاومت برخاسته از اطاعت بی چون و چرا از ولایت است.

دکمه بازگشت به بالا