ورزشی

حل مشکل حمله با بیشترین تغییرات/مهم‌ترین بازی فصل را پیش رو داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی تارتار پنجشنبه شب در نشست خبری در آستانه دیدار مقابل پیکان با بیان اینکه این دیدار برای تیمش مهم است، اظهار داشت: فکر می کنم فردا یکی از مهم ترین دیدارهای فصل خود را مقابل تیمش خواهیم داشت. پیکان.

وی افزود: با احترام به تیم خوب پیکان در این دیدار محکوم به برد هستیم و در این زمینه صحبت های لازم را با بازیکنان انجام داده ایم و می دانیم این دیدار چقدر برای ما ارزشمند و مهم است و به هر حال باید باشد. البته منصفانه.» امتیازات را در شهر ما حفظ کنید.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: سعی می کنیم با کسب این سه امتیاز مهم نیم فصل خوب را آغاز کنیم، اهمیت این بازی ما را مجبور می کند تمام اقدامات لازم را برای پیروزی انجام دهیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. “

وی در مورد مشکل فولاد در خط حمله نیز توضیح داد: ما بیشترین تغییرات را در خط حمله داشتیم و درست است که در خط حمله مشکلات زیادی داشتیم اما خدا را شکر جذب بازیکنان جدید باعث ایجاد انگیزه و رقابت جدید در خط حمله بین بازیکنان می شود.

ما باید در برابر پیکان مراقب باشیم

تارتار تاکید کرد: مقابل استقلال کار خوبی انجام دادیم، بالاخره استقلال یکی از تیم های خوب و جنگنده امسال است، آن بازی مقابل استقلال ما را به آینده تیممان امیدوار کرد و امیدوارم بازیکنانم با هم در زمین باشند. همین انگیزه برای بازی با استقلال.» نتیجه گیری.

وی در خصوص مصدومان و از دست رفته ذوب آهن برای دیدار با پیکان گفت: برای این دیدار حامد نورمحمدی مدافع تیم ما محروم است و خوشبختانه برای بازی فردا محروم نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه بعد از گذشت 17 هفته از لیگ، همه تیم ها همدیگر را به خوبی می شناسند، افزود: پیکان تیمی است که سعی می کند از اشتباهات حریفان استفاده کند و به همین دلیل در خارج از خانه نتایج خوبی به دست آورد. باید مراقب بود که کمترین اشتباه را مرتکب شود.

وی در خصوص برکناری موقت عزیز خادم نیز گفت: این موضوع در حوزه من نیست چرا که با جزئیات آشنا نیستیم اما امیدوارم هر تصمیمی به نفع فوتبال ایران گرفته شود.

دکمه بازگشت به بالا