ورزشی

حمله 111 هزار نفری به اینستاگرام نورافکن!

در عرض سه دقیقه امید نورافکن جنجالی ترین اتفاق در زندگی فوتبال خود را تجربه کرد. او در ابتدا با یک برخورد ساده و پرتاب اوگوستین با ورا غفوری و چند بازیکن استقلال درگیری شد و چند دقیقه بعد درگیری درگیر شد که منجر به اخراج آرش رضوان هافبک استقلال شد. از آن لحظه به بعد ، در حالی که بازی همچنان ادامه داشت ، هواداران استقلال به صفحه اینستاگرام نورافکن حمله کردند و نسبت به رفتار وی در برابر تیم سابق خود اعتراض کردند.

امید نورافکن که با پیراهن 18 ساله استقلال به لیگ برتر معرفی شده بود ، پیش از این به دلیل عدم رویارویی با آنها و برخورد صحیح با آنها و نشان دادن هیچ نشانه ای از علاقه به استقلال از بلوز ناراحت نبود ، اما با تمام این اوصاف ، هیچ کس جنجال زیادی را پیش بینی نکرد. هافبک آرام سپاهان.

با این حال ، درگیری با وریا غفوری ، کاپیتان استقلال ، اکنون واکنش های جدی را برانگیخته است. علاوه بر استقلال که قصد حمله به اینستاگرام نورافکن را داشت ، سپاهانی و البته هواداران تیم رقیب سنتی استقلال ، پرسپولیس ، هم اکنون در صفحه وی قرار دارند و آتش سوزی نیز به آتش کشیده شده است.

امروز صبح تعداد نظرات و پاسخ های معترضان به آنها به بیش از 100000 نظر در صفحه وی رسید و حتی چند دقیقه از آن گذشته ، 110،000 برای ادامه این داستان به روشی حیرت آور است. سربازان درباره آنچه آنها “پیش داوری بازیکنان” می دانند می نویسند ، و استقلال خواهان نورافکن ها را به کلمات نه چندان مؤدبانه متهم می کنند. بلوزها معتقدند که نورافکن باید احترام تیم سابق خود را حفظ می کرد و این درگیری ها باعث ایجاد فضای فعلی نمی شد. به خصوص که آنها در طول نورافکن کورونا از نزدیک او را دنبال کردند و او را به طرفداران اینستاگرام خود آوردند.

در همین حال ، بسیاری از قلب های قرمز در کانون توجه قرار دارند. پرسپولیسی ها که اکنون از فکر پیروزی در مسابقات قهرمانی هستند ، درگیری بین هواداران استقلال و سپاهان را در آغوش گرفته اند و از این فرصت استفاده می کنند تا شکاف بین نیمه آبی و زرد مقابل پرسپولیس را گسترش دهند. این لیگ با چند تیم دیگر ایجاد شد تا مانع از پیروزی سرخ ها در مسابقات قهرمانی شود ، اما اکنون به نظر می رسد بعد از ناکامی ناپدید شده است ، زیرا هر کدام از این تیم ها به دنبال بازی برگشت ، سهمیه و کمی بعد برای جام حذفی هستند.

جالب اینجاست که نورافکن نه پست های خود را بایگانی کرده است ، نه اظهار نظرهای بسته و نه سعی کرده است اوضاع را آرام کند که در سالهای اخیر کمتر و کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

این احتمال وجود دارد که این درگیری های مجازی طی روزهای آینده ادامه یابد و شکی نیست که آنها نیز در بازار نقل و انتقالات تأثیر خواهند گذاشت. از جمله این تأثیرات این است که روشنگر هرگز دیگر فرصتی برای بازگشت به صفوف مستقلین نخواهد داشت و موارد دیگر ممکن است اتفاق بیفتد. با این حال ، او اکنون 3 سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و او در آخرین پست خود به وضوح نشان داده است.

251 41

دکمه بازگشت به بالا