ورزشی

حمید مطهری به دنبال دومین شکار از پرسپولیس

ملی پوش جوان بوشهری در جام جهانی 2017 که در آن سال از سوی فیفا به عنوان یکی از 50 استعداد برتر فوتبال جهان معرفی شد، در لیست خرید نساجی قرار دارد که در لیست بازیکنان زیر 23 سال قرار دارد. از این تیم از طرفی محمد شریفی قبل از آمدن به پرسپولیس حضور در لیگ برتر استقلال خوزستان و سایپا را تجربه کرد و با وجود جوانی بازیکنی باتجربه محسوب می شود و به گفته سرمربی جدید تیم نساجی می تواند یک بزن وسط

در میانه میدان در کنار اکبر صادقی و ایوب کلانتری مهرداد عبدی با تجربه آخرین گل نساجی را در جام حذفی به ثمر رساند اما به گفته حمید مطهری تیم مازنیا باید جوان باشد و از آنجایی که این تیم بازیکن باتجربه ای است. در تمامی پست ها بهتر است جوانان به ترکیب تیم اضافه شوند.

گفتنی است، به خدمت گرفتن علی شجاعی توسط حمید مطهری به عنوان اولین خرید نساجی با استقبال مازنی ها در فضای مجازی مواجه شد چرا که علی شجاعی دوران خوبی را در نساجی سپری کرد و در تیم مازنی گل های کلیدی را به ثمر رساند. او به عنوان واسطه این نمایش در لیست خرید تیم پرسپولیس قرار گرفت و در نهایت یک تی شرت قرمز به تن کرد.

گفتنی است، قرارداد محمد شریفی با پرسپولیسی ها به پایان رسیده است و او می تواند بدون مشکل پیراهن نساجی را بر تن کند. البته به دلیل آزادی و سنش یکی دو طرف پیشنهاد داشت اما شاید برای تبدیل شدن به بازیکن باتجربه‌تر و رفتن به اروپا در شرایط ایده‌آل باید پیشنهاد حمید مطهری و در نهایت همبازی علی به را می‌پذیرفت. شجاع.

256 251

دکمه بازگشت به بالا