ورزشی

حکم تاریخی کمیته انضباطی در مورد استقلال/ قبل از بازی با نساجی از استقلال امتیاز کم می‌کنند؟

آفتاب‌‌نیوز :

پس از شکایت پرسپولیس و برخی باشگاه‌های دیگر لیگ برتری، پرونده استقلال پیرامون ادعای رد شدن این باشگاه از سقف بودجه تعیین شده برای یارگیری در لیگ بیست و سوم به کمیته انضباطی رفت و البته حدوداً ۷ روز قبل این بحث مطرح شد که با توجه به در پیش بودن دربی و حساسیت فوق‌العاده زیاد جدال استقلال و پرسپولیس، کمیته انضباطی تا پس از برگزاری مسابقه مذکور، حکمی در مورد استقلال نمی‌دهد.

همچنین برایتان نوشتیم که احتمال دارد حداکثر تا ۷۲ ساعت پس از برگزاری جدال استقلال و پرسپولیس، حکم کمیته انضباطی پیرامون مقصر شناخته شدن یا تبرئه باشگاه استقلال در ماجرای سقف بودجه اعلام شود. با توجه به تعطیلی جمعه و یکشنبه، حالا زمزمه‌هایی مطرح است که حکم مذکور حداکثر تا دوشنبه شب اعلام خواهد شد و کمیته انضباطی پیش از تقابل روز سه‌شنبه استقلال با نساجی، تصمیمی تاریخی در مورد ماجرای مورد نظر اتخاذ خواهد کرد.

البته نکته اینجاست که پرونده پرسپولیس در این مورد هم باز است و آنها که توسط کمیته انضباطی به کسر یک امتیاز محکوم شده‌اند، حالا در کمیته استیناف به دنبال آن هستند تا با ارائه مدارک و مستندات خودشان این حکم را بشکنند.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا