ورزشی

حیدری: امیدوارم عوامل دیگر مانع قهرمانی استقلال نشوند/ خوشحالم مردم صاحب باشگاه شدند

خسرو حیدری از عملکرد مجیدی در استقلال ابراز رضایت کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، خسرو حیدری، پیشکسوت استقلال و مشاور مدیرعامل آبی های پایتخت درباره روند خصوصی سازی این تیم گفت: این جشن از روز گذشته آغاز شده و خدا را شکر بخشی از سهام واگذار شده است اما 10 درصد کافی نیست. ” خوب است که هواداران می توانند مالک اصلی باشگاه باشند. از هواداران می خواهم در خرید سهام شرکت کنند و مالک اصلی باشگاه باشند. با شناختی که از آیورلو دارم، فکر می‌کنم تلاش زیادی برای خصوصی‌سازی این بخش کرده‌اند و جلسات زیادی با قربان‌زاده داشته‌اند.

وی ادامه داد: قطعاً وقتی کار بزرگی از این دست انجام می شود، فکر بزرگی پشت آن نهفته است و در ماه های آینده به سهام بزرگی تبدیل خواهد شد. به پیشکسوتان هم سهام دادند و خودم می خرم. خوشحالم که مردم با سهامی که می خرند می توانند در باشگاه استقلال حضور پیدا کنند.

او گفت: استقلال در این فصل عملکرد خوبی داشته است. این فصل برای استقلال متفاوت است. مجیدی برای سومین بار است که سرمربی استقلال می شود و با تجربه رهبری را پذیرفت و رکوردهای زیادی را جابجا کرد. آنها چند بازیکن از ما گرفتند و ما جبران کردیم، اما امیدوارم عوامل دیگر مانع از قهرمانی ما نشود. آیورلو خودش یک سرباز بود، اما قانون را زیر پا نمی گذاشت. از همان ابتدا به وکیل باشگاه گفته شد که طی مراحل قانونی این کار را انجام دهد و فکر می کنم مرادمند می توانست بازی کند. مرادمند می توانست استقلالی بماند اما برای او هم آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا