استان ها

خبرنگاران استان قزوین سرانجام صاحب خانه آخرت شدند

طبق این گزارش گزارشگر بیشترهمزمان با روز روزنامه نگاران ، اصحاب رسانه و روزنامه نگاران استان قزوین در یک فضای صمیمی با شهردار قزوین دیدار و با شهردار شام خوردند.

در این نشست خبرنگاران بیشتر وقت خود را برای پیشنهاد تعامل بیشتر بین شهردار و رسانه ها اختصاص دادند و خواستار استفاده از ظرفیت رسانه در آسیب شناسی و اجرای پروژه های شهری شدند.

محمدرضا جباری از خبرگزاری آنلاین وی گفت: “شعار این خبرگزاری” این است که بیایید با عشق به جهان نگاه کنیم. ” دستیابی به نتایج بهتر و پیشرفت استان می تواند سرعت بگیرد.

ناظر خبرگزاری آنلاین استان قزوین تصریح کرد: علاوه بر پرداختن به کارهای زیرساختی ، بهتر است برای بهبود ظاهر شهر و زیبایی آن در چشم شهروندان و گردشگران به کارهای زیربنایی به ویژه در مناطق مرکزی شهر توجه شود.

جباری گفت: “ما از شهردار محترم می خواهیم که مشکل مسکن روزنامه نگاران را پس از ده سال حل کرده و به نگرانی های فعالان این رسانه بپردازد.”


نتیجه آن نظارت بر رسانه ها است

فرضیه فرامرزی از هفته نامه حدیث ما گفت: “برگزاری چنین جلساتی باعث تقویت صمیمیت بین رسانه ها و مدیران شهر می شود. این حرکت می تواند الگویی برای سایر مدیران بویژه نهادهای فرهنگی باشد.”

این رسانه که از سالهای گذشته نصرتی به دنبال کرسی در پناهگاه روزنامه نگاران است ، این بار درخواستی را برای خبرنگاران ارسال کرد و از شهردار قزوین خواسته تا برای آخرین بار با درخواست خبرنگاران و گور برای فعالان رسانه موافقت کند. اختصاص دادن

وی گفت: “در این دنیایی که ما در زمینه زمین گرفتن با مشکل روبرو شده ایم و کسی به شما کمک نکرد ، حداقل به خواست ما ، مکانی را اختصاص دهیم که شهردار قزووین با مهربانی با این درخواست موافقت کند و مقرر شد در بخش هنرمندان قبرهای رایگان را به خبرنگاران اختصاص دهیم. ” هدیه باشید

مهری غیاثوند از روزنامه جام جم گفت: انتظار دارم شهردار از ظرفیت رسانه برای مشاوره در زمینه توسعه پایدار استفاده کند زیرا افراد زیادی هستند که از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و می توانند به صورت رایگان در خدمت شهرداری باشند.

وی اضافه کرد: “ممکن است روزنامه نگاران متخصص نباشند اما می توانند کمک های مؤثری به شهرداری کنند و از تصمیمات نادرست در اجرای پروژه جلوگیری کنند. بهتر است از اطلاعات روزنامه نگاران استفاده شود.”

محمد برزگر ، دیگر فعال رسانه ای ، افزود: “در استان ما منبع قابل اعتماد رسانه ای نداریم که بتواند مردم را راضی کند. ما انتظار داریم که خبرنگاران کمی فعال تر باشند و در گزارش ها و اخبار باعث نگرانی عمومی شوند.”

امیرعلی رضایی همچنین اظهار داشت: شهرداران قبلی نیز خوب عمل کرده اند و هرکدام از این خصوصیات را دارند که نصرتی در ساخت تقاطع ها و پل هایی که مطابق استاندارد نیست ، به خوبی کار کرد ، آقای کمالی در ایجاد زیرساخت ها ، حسین جعفری در توسعه شهری و چشم انداز آینده نگر. می تواند توسط یک شهردار جدید ادامه یابد.

مریم کشاورز ، ره آنلاین ، اظهار داشت: انتشارات همیشه نگران انتشار آنها هستند ، اما ما باید از خودمان بپرسیم که چرا رسانه ها که یک رکن اساسی در فرهنگ است ، نمی توانند اعتبار فرهنگی داشته باشند.

وی افزود: ما انتظار داریم که شهردار قزوینا با جدیت تمام فکر کند تا مشکلات خبرنگاران را برطرف کند تا با نگرانی کمتری بتوانیم رسالت خود را انجام دهیم.

حسین ضرابادی ، یک فعال رسانه ای گفت: “امروز مشکلات ما باعث شده است که روزنامه ها و مجلات پنهانی داشته باشیم که بعضی اوقات به دلیل ترس از بسته شدن ، منتشر می شوند. این باید رویکردی باشد برای حمایت از فعالان رسانه ای که دائما در صحنه حضور دارند.” بودن.

منیزه زیرک هفتگی برای داریچه گفتگو اظهار داشت: نبود خبرنگاران تخصصی یکی از مشکلات اطلاع رسانی است که شهرداری می تواند با برگزاری دوره های آموزشی خصوصاً در حوزه مدیریت شهری مهارت های فنی خود را تقویت کند.

دکمه بازگشت به بالا