ورزشی

خبری خوب برای ایتالیا – مجله تفریحی زیباروز

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز; تیم ملی ایتالیا شب گذشته در رقابت های لیگ ملت های اروپا به مصاف تیم ملی آلمان رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
دوناروما در دقایق پایانی بازی زمانی که قصد داشت توپ را با نوک انگشتان خود از سر آنتونیو رودیگر دور کند، از ناحیه انگشت چپ دچار آسیب دیدگی شدید شد و درد داشت.
نگرانی هایی از سوی کادر فنی و پزشکی تیم ملی ایتالیا و هواداران این تیم مبنی بر مصدومیت شدید وی وجود داشت و حتی این نگرانی وجود داشت که بازوی او شکسته شود و نیاز به عمل جراحی وجود داشته باشد.

خبر خوب برای ایتالیا

با این حال، اسکای اسپورت ایتالیا گزارش داد که مدافع پاری سن ژرمن امروز تحت معاینه کامل پزشکی از دستش قرار گرفت و مشخص شد که آسیب جدی به انگشت چپش وارد نشده است.
گفته می شود درد شدیدی که این بازیکن در آن لحظه و در جریان بازی احساس کرد، ناشی از رگ به رگ شدن بود، بنابراین دوناروما می تواند در دیدار مقابل مجارستان که سه شنبه شب میزبان حریف است، تیم ملی خود را دنبال کند.
مانچینی شب گذشته در نشست خبری پس از بازی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت دوناروما و احتمال غیبت او در دیدار مقابل مجارستان به شوخی گفت: دوناروما هنوز 9 انگشت خوب و سالم دارد، بنابراین مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا