ورزشی

خوشحالی ملی پوش سابق کراپ از باخت گیتی‌پسند و تساوی مس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتسال کراپ الوند امروز جمعه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال داخل سالن با یک گل فرش آرا مشهد را شکست داد تا به سه تیم اول جدول یعنی گیتی پسند نزدیک شود. مس سونگون و سن اچ ساوه با 31 امتیاز.

گیتی پسند امروز با نتیجه 3 بر 6 از مقاومت البرز شکست خورد و مس با سن 3 بر 3 مساوی کرد.

مهدی جاوید بازیکن سابق فوتسال و تیم کراپ پس از پیروزی امروز تیمش گفت: بازی سختی برای ما بود. ما تحلیلی از آرا داشتیم، اما آنها در میدان دیگری ظاهر شدند. آنها در زمین خود دفاع محکمی انجام دادند.

نماینده کراپ ادامه داد: در این دیدار کمترین جایگاه را در مسابقات قهرمانی خود کسب کردیم. خدا را شکر که متمرکز بودیم. می دانستیم اگر روی تاکتیک مربی پافشاری کنیم نتیجه می گیریم. خدا را شکر که گل زدیم و به سختی از پس انداز خود محافظت کردیم. خیلی امیدوار بودیم که مسابقات ادامه پیدا کند.

جاوید درباره بازی هفته آینده مقابل فولاد زرند تصریح کرد: ضربه ای که فولاد زرند به ما زد به هیچ تیمی نرسید. انتظار از دست دادن امتیاز پیش از زرند را نداشتیم. برای جبران این سه امتیاز، باید برنده شویم. با قدرتی که در کودکی داریم و یک مربی بزرگ، پیروزی دور از دسترس نیست.

وی در پایان در گفتگو با سیمای قزوین با اشاره به نتایج سایر رقبا در محصول گفت: خدا را شکر سه امتیاز برای ما شیرین شده است. هر دوی ما هر کدام سه امتیاز گرفتیم و سه رقیب برتر ما امتیاز از دست دادند. رضایت او دو چندان شده و انگیزه ما را بیشتر کرده است.

دکمه بازگشت به بالا