ورزشی

دردنامه باشگاه ذوب‌ آهن درباره اتفاقات اخیر این تیم

باشگاه ذوب آهن بیانیه ای در مورد اتفاقات اخیر در این باشگاه صادر کرده است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز ، باشگاه ذوب آهن در پی اتفاقات اخیر در این باشگاه بیانیه ای صادر کرد که منجر به حواشی زیادی در این تیم شد. در این بیانیه آمده است:

ثروت یا علم؟ که بهتر است؟

این کلیشه همه معلمان آهنگسازی بود. تناقض دائمی که امروز تغییر کرده است ، معلمان دیگر باید بگویند ، بنویسند ، “آیا نتیجه در رقابت بهتر است یا روحیه؟”

در زمان تاج ما دوران سختی را پشت سر می گذاریم. روزهایی که همه درمورد همدلی و حمایت و پشتیبانی از یکدیگر صحبت می کنند تا اینکه این بحران را پشت سر بگذاریم ، اما به نظر می رسد ورزش که مادر اخلاق و جوانمردی است ، به اوج خود رسیده است. فشار روی تیم ذوب آهن بسیار سنگین است ، آنها باید با کرونا کنار بیایند و جدا از کرونا باید فشار مسابقات را تحمل کنند و با همه اینها بی انصافی ها را ببینند ، لبخند بزنند و نفس نکشند ، در غیر این صورت باید هزینه آن را بپردازند. اینها همه دلسردکننده و نگران کننده بود. اگرچه ذوب آهن و تیم فوتبال باشگاه امید ، ایمان و تلاش را سرلوحه همه این مشکلات قرار دادند ، اما تقابل احساسی و اجباری با مشکلات و مسائل ذوب آهن و کادر فنی شرایط را دوچندان کرد. است.

به راستی اگر باشگاه یا شخص دیگری به غیر از تیم ذوب آهن نسبت به این همه بی تفاوتی ، فشار و از دست دادن امتیازات به دلیل اشتباهات داوری و تبعیض واکنش بهتری نشان می داد ، آیا برخورد بسیار تندی با آنها می شد؟ جای سوال است که آیا ذوبی ها حق اعتراض به این شرایط را دارند یا خیر. بعد از چند بازی ، صورتحساب آنها به گوششان نرسید. با شرایط دشوار و شرکت در مسابقه ، در حالی که برخی از بازیکنان تیم خود را به دلیل کرونا ندارند ، در حالی که تیم دیگر فقط به دلیل ترس از کرونا لغو شد و سپس به دلیل دست گرم و بدون توجه به منافع ملی و مشکلات احتمالی. او اصرار دارد که یک مسابقه با تیم ذوب آهن برگزار کند.

بهتر بود به جای مجبور كردن این افراد ، با فراخواندن ذوب آهن به درد آنها گوش فرا داده و به شرایط ویژه ای كه برای تیم ذوب آهن اصفهان با بیش از 50 سال حضور در میادین ورزشی به وجود آمده توجه ویژه ای داشت. ما در این رابطه حکم را به مردم شریف ایران ، هواداران ، کارشناسان ، نمایندگان رسانه ها و روزنامه نگاران واگذار می کنیم ، تیمی که شغل اصلی و حضور او در ورزش اخلاق است و جز فوتبال ناب هیچ وقت فکر نکرده است.

امیدواریم مقامات ذی صلاح با توجه به مفهوم اتحاد و همدلی ، عنوان قانونی و بنیاد اتحادیه ها و تشکل های ورزشی ، شرایط اخلاقی باشگاه مردم را با اخلاق ذوب آهن به صورت بازتر و گسترده تری بررسی کنند. باشگاهی که جدا از نگاه مثبت و گسترده به کشور مادر کشور ، شرکت ذوب آهن اصفهان برای کمک به توسعه مسابقات قهرمانی و ورزشهای همگانی پا به عرصه ورزش نگذاشته است. “فراموش نکنیم که در شرایط خاص فعلی ، بیش از اجبار به همدلی نیاز داریم و بهترین راه حل ، اصل ثابت ورزش ، جوانمردی و ایجاد هماهنگی و همدلی است.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا