ورزشی

درگیری شدید منصوریان با داور در رفسنجان+عکس

طبق گزارش ها شفافبرخلاف طبیعت قسمت جنوبی شهر ، نه اشتباهات داوری و نه حتی فشار بیش از حد فوتبال معمولاً منصوریان را عصبانی نمی کند. به همین دلیل است که اکنون حرکات او پس از سوت آخر مسابقه با مسا رفسنجان باعث یک غافلگیری شد. بردی پس از فشار بی سابقه ای که به این مربی اجازه داد نفس راحتی بکشد ، سر وقت است. اما چه اتفاقی افتاد که سرمربی تراکتور اینقدر دیوانه شد؟

داستان از این قرار است که علیرضا منصوریان از ابتدای بازی با داور چهارم مشکل داشته است. مربی که در کناره های زمین پر جنب و جوش شناخته می شود ، گاهی اوقات برای صحبت با بازیکنان خود از منطقه فنی خود بیرون می رود. این امر با اخطار مقام چهارم همراه بود. درست زمانی که این مربی صحبت می کرد و داور چهارم مسابقه با اخطار منصوریان را قطع کرد و به نوعی او را عصبانی کرد.

این درگیری در نیمه دوم ادامه خواهد داشت تا اینکه علیرضا منصوریان کار جالبی انجام دهد. او قاضی را صدا می کند که بیاید و میان او و قاضی چهارم واسطه شود و مشکل را حل کند. اما محمدرضا تارخ که داوری بازی را بر عهده داشت ، پس از مشورت با کمک وی ، به منصوریان کارت زرد داد تا سرمربی تراکتور را عصبانی کند ، اما با حضور به موقع آذرنیا ، این عصبانیت کنترل شد.

این اختلاف که تا پایان مسابقه کنترل می شد ، سرانجام آتش بزرگی برافروخت و تصویری بی سابقه از منصوریان ایجاد کرد. به نظر می رسد بعد از سوت آخر بازی منصوریان چیزی از داور چهارم می شنود و این دلیل جنگ علی منصور با این داور است. معلوم نبود اگر اطرافیان مربی نبودند چه اتفاقی می افتاد. سرانجام ، علی دهقان ، دستیار مربی تراکتور منصوریان ، مجبور می شود برای خاتمه دادن به رابطه راهی رختکن شود.

علیرضا منصوریان که هفته بسیار سختی را پس از شکست برابر سپاهان پشت سر گذاشت ، اکنون با این پیروزی به ساحل صلح نزدیک است. با این حال ، این واکنش به او نشان می دهد که کار در تراکتور چقدر استرس آور است و باعث می شود مربی صبوری مثل او اینگونه شکایت کند. او اکنون باید تیم خود را برای نبرد شش امتیازی با سلیک در هفته پنجم مسابقات آماده کند. پیروزی که در آن پیروزی محبوبیت جدیدی را برای سرمربی تراکتور به ارمغان می آورد و سرخ پوشان تبریز را در رقابت نامزدها قرار می دهد.

دکمه بازگشت به بالا