دسترسی به سایت مجازی نمایشگاه کتاب و آغاز تبلیغات شهری

تبلیغات شهری نمایشگاه کتاب تهران از روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت آغاز شده و سایت نمایشگاه مجازی نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز به نقل از ستاد خبری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جهت رفاه حال علاقه‌مندان به کتاب سایت نمایشگاه مجازی سی‌وپنجم از دوشنبه (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) در دسترس قرار گرفته است.

کاربران گرامی می‌توانند برای ثبت‌نام و جست‌وجوی کتاب‌های مورد علاقه خود و افزودن آنها به صفحه علاقه‌مندی‌های شخصی از امروز به سایت مراجعه کنند. به عموم کاربران توصیه می‌شود جهت بهره‌مندی از نمایشگاه مجازی از همین امروز صفحه علاقه‌مندی‌های شخصی خود را به‌روز کنند و زمان خرید را به روزهای آخر نمایشگاه موکول نکنند.

همچنین بر اساس خبری دیگر از ستاد خبری نمایشگاه کتاب، تبلیغات شهری این دوره از نمایشگاه با همکاری و هماهنگی سازمان زیباسازی شهرداری تهران، از امروز آغاز شده است.

پوستر نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با نصب در بیلبوردها و سایر امکانات تبلیغاتی شهر تهران قرار است ضمن تشریک مساعی در مبلمان شهری، شهروندان را دعوت به حضور در این رویداد فرهنگی کند.  در آغاز این عملیات نصب پوستر نمایشگاه در ۶۰ نقطه شهر تهران صورت گرفته و در روزهای پیش رو شاهد افزایش فضاها خواهیم بود. دسترسی به سایت مجازی نمایشگاه کتاب و آغاز تبلیغات شهری

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا