عمومی

دستگاه قضا هیچ مسامحه‌ای با مخلان بخش تولید ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی قضایی گفت: ساختار ستاد اقتصاد مقاومتی تحت دستورالعمل جدید تغییر کرده و دبیر ستاد فرماندهی که پیش از این مسئولیت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم را به عهده داشت به دادستان گفت. وی مرکز استان جابجا شده است ، وی افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی استان از ساختار و شرح وظایف جدیدی برخوردار است و امیدواریم دبیر جدید ستاد تمام تلاش خود را برای ادامه کار و اقدامات م toثر در حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال انجام دهد

مدیرکل دادگستری استان زنجان با تأکید بر اینکه دیدگاه فعلی ما نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری موضعی آراسته و توصیه شده نیست بلکه موضوعی وظیفه محور است ، گفت: همه باید از دستورات رهبر معظم انقلاب و قانون حمایت کنند تا از تولید حمایت کرده و موانع تلاش مضاعف را برطرف کنند. قانون شکنی و حکومت ولایت فقیه امری غیرقابل بخشش و گناه است.

صادقی نیارکی گفت: قوه قضائیه برای حمایت از تولید و اشتغال بسیار مصمم است و نباید از این مناطق غافل شد و کسانی که می خواهند در این مسیر مشکلات و موانعی ایجاد کنند با عزم قوه قضائیه روبرو می شوند.

وی با اشاره به اینکه حمایت هوشمندانه و همه جانبه از تولید و اشتغال ضروری است ، گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی باید تمام تلاش خود را برای ادامه و رفع موانع تولید و اشتغال به کار گیرد. زیرا در سال جهش تولید ، هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود ، اما باید اقدامات لازم برای توسعه تولید و اشتغال انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا