اجتماعی

دستگیری زنی که شوهرش را ربود

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری زن جوانی که اقدام به ربودن همسرش کرده بود، خبر داد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، سرهنگ مرتضی نثاری در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: تیرماه سال جاری، مرد جوانی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و به ماموران گفت که چند هفته قبل به‌همراه همسرم مشغول رانندگی در یکی از اتوبان‌های تهران بوده که ناگهان بی‌هوش شده و چند روز بعد هنگامی که به هوش آمده متوجه شده که تا سرحد مرگ هدف ضرب‌وجرح قرار گرفته و برخی از استخوان‌های بدنش شکسته شده است. شاکی همچنین گفت که به همسرش که با او مشکلات شخصی و مالی دارد مشکوک است.

وی ادامه داد:‌ پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، تحقیقات ابتدایی کارآگاهان آغاز و در ابتدا مشخص شد اختلاف مرد جوان و همسرش روز قبل از این حادثه به‌خاطر یک ملک تشدید شده است که همین سرنخ کافی بود تا زن جوان هدف تحقیقات قرار بگیرد. زن جوان به مقر آگاهی دعوت شده و در تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی که به زبان آورد منکر هرگونه اعمال مجرمانه شده و مدعی شد که در روز حادثه کنار همسرش که به مواد مخدر اعتیاد دارد، نبوده است اما اقدامات اطلاعاتی نشان‌ داد زن جوان همراه همسرش داخل خودرو حضور داشته است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت به اشاره نتایج تحقیقات تخصصی و میدانی پلیس آگاهی، تصریح‌کرد: بررسی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ نشان داد که زن جوان قبل از حرکت به‌سمت مقصد موردنظر یک نوشیدنی خواب‌آور داخل خانه درست کرده و در خودرو این نوشیدنی مسموم را به همسرش که مشغول رانندگی بوده، داده است. همچنین تحقیقات بیشتر حکایت از آن داشت، زن جوان پس از اینکه متوجه شده است همسرش در خودرو بی‌هوش شده است ابتدا او را ربوده و سپس اقدام به ضرب‌وجرح شدید او کرده است.

نثاری با بیان اینکه برای این زن، پرونده‌ای تشکیل شده و در حال تکمیل است، گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی این زن برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و شناسایی همدستان احتمالی‌اش در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم که اداره تخصصی مبارزه با آدم‌ربایی است، قرار گرفته است.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا