حوادث

دستگیری عامل قتل خانوادگی در کمتر از ۶ ساعت در تاکستان

مجله تفریحی زیباروز/ قزوین فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل قتل خانوادگی که در کمتر از ۶ ساعت با هجوم پلیس استان قزوین مرتکب سه قتل و یک مجروح شده بود، دستگیر شد.

سردار علی ابراهیمی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری مسلحانه در شهرستان «ضیاء آباد» شهرستان تاکستان، بلافاصله عوامل فرماندهی انتظامی ضیاءآباد به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد ضارب با اسلحه به سمت یکی از شهروندان شلیک کرده و پس از مجروح شدن از محل متواری شده که بلافاصله فرد مجروح مجروح شده است. وی به مرکز درمانی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل تیراندازی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین ادامه داد: ضارب پس از اولین اقدام خود بلافاصله به منزل پدری همسرش رفت و با شلیک گلوله همسر و پدر و مادر خود را کشت و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله کارگروه به آدرس محل وقوع قتل به همراه ماموران کلانتری تاکستان و تحقیقات برای دستگیری قاتل آغاز شد.

وی ادامه داد: پلیس در کمتر از 6 ساعت با انجام تحقیقات میدانی بقایای محل جنایت و با استفاده از شگردهای پلیسی مخفیگاه قاتل را در یکی از باغات ضیاءآباده شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی را دستگیر کرد.

یک مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اجساد متوفی به ماموران فاطمه بهشت ​​تحویل و ضارب به پلیس آگاهی شهرستان تاکستان منتقل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا