فرهنگ و هنر

دشمن با ابزار رسانه به دنبال ایجاد فتنه‌های جدید در ایران است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نشر اکاذیب از سوی رسانه های دشمن در قیام اخیر در کشور، گفت: دشمن در سال های اخیر قیام های زیادی را در دستور کار قرار داده است. و اکنون می خواهد با تبلیغات رسانه ای شورش های جدیدی در کشور ایجاد کند.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی تشته – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح – در مراسم بزرگداشت شهدای امنیت شامگاه پنجشنبه (21 آبان) در امامزاده روح الله الحسنی واقع در میدان امام خمینی(ره) با بیان اینکه دشمن تلاش می کند امنیت را از مردم ایران سلب کند، گفت: بر همین اساس دشمن در سال های اخیر قیام های زیادی را در دستور کار قرار داده و اکنون می خواهد با تبلیغات رسانه ای قیام های جدیدی در کشورها ایجاد کند.

وی ادامه داد: در کشورهای دیگر حوادثی رخ می دهد که ممکن است صدها کشته برجای بگذارد، اما بازتابی در رسانه ها وجود ندارد، اما در جریان درگذشت مرحوم مهسا امینی، همه رسانه های معاند به این موضوع پرداختند و حتی اکاذیب را چاشنی خود کردند. کار کردن

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: دشمن از طریق رسانه ها درصدد تضعیف اقتدار کشورمان است اما باید دانست که برای این انقلاب و انقلاب خون های زیادی داده شد. همان خون این انقلاب را تضمین خواهد کرد.

وی گفت: مردم ایران همیشه پیروز بوده اند و در این قیام نیز پاسخ محکمی به دشمنان می دهند.

این مراسم همزمان با هفتمین شب شهادت شهدای حرم مطهر شاهچراغ(ع) در سراسر امامزادگان و بقاع مبارکه با عنوان گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت با شعار “عزت، اقتدار، امنیت” برگزار شد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا