ورزشی

دعوای زرگری در لیگ برتر ؛ همه تیم‌ها علیه پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری مجله تفریحی زیباروز ؛ از شیوع ویروس کورونا و پراکندگی در سطح جهان ماشه خاموش, نشت, نشت, از جمله, از, به دلیل قهرمانی در بوندسلیگا., رم و لیگ جزیره ساخته شده اند. در لیگ برتر است که در میان اولین بار در لیگهایی که با توجه به گسترش ویروس در کشور و افزایش بیماران, آن تعطیل شد و بازیکنان و دیگر اعضای باشگاه مورد بود; این تصمیم به نفع سلامت بیننده ، بازیکن است و بیشتر فوتبالیها شما. در حال حاضر بیش از دو ماه از پایان لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در جریان است و لیگ نوزدهم در بلاتکلیفترین به روز را. 75 روز از آخرین بازی لیگ برتر از هفته بیست و یکم از گذشته و پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان در صدرجدول قرار گرفته است.

آن را در اواخر این ماه و صحبت های زیادی بر اساس بسته شدن و یا ادامه این دریاچه مطرح شده است. اکثر باشگاه های لیگ برتر به پایبندی به تعطیلی لیگ و پرسپولیس بر خلاف این واقعیت است که این از آن است. سرخپوشان معتقد هستند و یا باید از نشت ادامه خواهد داد و در مورد بسته شدن و غیره. آن را باید به عنوان قهرمان ارائه شده است. بازیکنان و پرسپولیس هر کدام در مصاحبه های مختلف نسبت به این اظهارات از تیم های دیگر واکنش. در همین رابطه حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی گفت: قبل از هر چیزی از این تکنولوژی اعضای هیات سابق پرسپولیس و همچنین به بازیکنان است که در مرکز تلاش های بسیاری از آنها که خواسته. ما در صدر جدول هستند و ۱۰ امتیاز دیگر تیم کردم اما با همه این تصمیم مقامات و نهادهای تصمیمگیر ، قطعا هر تصمیمی که مرجع صالح را در نظر بگیرید که آیا ما آن را بپذیرد. اگر تصمیم است که هنوز هم به کار گرفته می شود من فکر می کنم چون ۱۰ نقطه تفاوت در این است که ما حق را به پرسپولیس, که خوب است, اما که آن را برای تمام تصمیم گیری های آینده ، ما در حال ترک.

از سوی دیگر از باشگاه تراکتور بیش از این زمان با انتشار بیانیه ای از تقاضا برای بسته شدن لیگ اعلام کرد قهرمان. مدیر عامل تراکتور گفت: پیشنهاد ما این است که لیگ بلافاصله تصمیم خود را در مورد رقابت برای گرفتن. پس صبر نکنید تا ببینید چه خبر است. بهترین راه حل در شرایط کنونی بسته کردن رقابت است. البته با توجه به اینکه تراکتور در این تیم است که در میان بالانشین در جدول رده بندی در جام حذفی نیز شانس برنده شدن شما را به پایین به نزدیک مسابقه, آسیب, اما بسیاری از بار من گفت که زباله هایی است که در وهله اول مهم است. باید بگویم لی خواهد بود در محل کار و زمانی که لی بسته است در این جام حتی نباید آورده شود. هیچ مشکل نیز نمی تواند اغراق آمیز است. در حالی که هنوز ۹ ماه باقی مانده به همین دلیل باید در جام حذفی از پرسپولیس داده است برای رفتن به ؟ مسابقه فقط در این سال ترک و پس از آن در سال آینده این است که سر به ما.

تعیین شرایط فرانسه مطرح کرده اند به زندگی می کنند و بر این باورند که آنها هم باید مانند پاری سن ژرمن قهرمان معرفی به عنوان

این اتفاقات در فوتبال جهان نیز در شکل. فدراسیون هلند لیگ کشور بدون یک اعلامیه توسط قهرمان به پایان رسید و از طرف دیگر در فرانسه پاریسن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد. تعیین شرایط فرانسه مطرح کرده اند به زندگی می کنند و بر این باورند که آنها هم باید مانند پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان ارائه شده است.

اختلاف فقط بین باشگاه بود به ترک باشگاه به خصوص استقلال و پرسپولیس کشیده شد ، استقلالی ادعا تعیین زمینه را برای اخراج به جام جهانی به نفع خود از برگزاری بازی بدون گناه. کنایه استقلالی ها به پیروزی در سوپر جام برای دو سال گذشته است که در این بازی آزادی کاهش یافته است و از سوی دیگر با قانون عجیب و غریب سازمان لیگ و…. پرسپولیس مانند لیگ برتر و جام حذفی در سال 98 ، برنده سوپرکاپ که در سال بود.آرش برهانی بازیکنان سابق-آزادی در این باره می گوید: بحث از آزادی و پرسپولیس, وسط, مرگ و میر, نه آنهایی که در وسط. چه پرسپولیس در چند سال گذشته با همان شکل تصمیم گیری و غیره. سوپرجام سحر و جادو است؟! آزادی در یک بازی است که کمتر از پرسپولیس می تواند وجود داشته باشد دو سه لغزش این تیم برای رسیدن به. سال بله, اما در دو سال شما می توانید بازی این دو تیم برگزار خواهد شد و یک سوپرجام با کمی تاخیر در این مسابقه هویت اما با یک تصمیم غیرفوتبالی برای برنده شدن در لیگ برتر جام بود. نکته جالب این است که, در حال حاضر, فقط, دوستان, لیگ, فرانسه, برای مثال آنها ادعا می کنند به, هستند, بلوز, قهرمان معرفی شده است. همان لیگ به آلمانی ها می گویند برای که ؟ WC دادن است بدون یک بازی به بازی پرسپولیس دیگر بس است.

یحیی گل محمدی پرسپولیس, مربی تیم از مخالفت باشگاه به برگزاری رقابت های, واکنش قوی تر است در اینستاگرامش نشان داد و نوشت:”هیچ چیز بیشتر است برای رفتن به مربوط به سلامت را تهدید به جنگل منابع. بنابراین آیا شما به دنبال برای که پرسپولیس قهرمان نشده است. مبارزات انتخاباتی برای رای برای لی خاموش است به کار و غیره. برای رسیدن به بالای جدول بازیکنان و هواداران از خون دل خوردند. از باشگاه ما می خواهیم که او را رد کرده است به تسلط. (قهرمان)”.

این است که با دنبال استوری بحث برانگیز گل محمدی از بازیکنان دیگر در این تیم از جمله سیدجلال ، بیرانوند و … مربی برای حمایت از شما و استوری او یک عوام خلاق مجوز.

اما این پایان داستان نیست و پس از آن اگر شما می خواهید چند تیم در لیگ برتر با انتشار بیانیه ای از باند و خواستار بسته شدن این لیگ شد. در حال حاضر فقط باید منتظر تصمیم این ستاد برای مقابله با کرونا و لیگ را از دست ندهید نوزدهم لیگ تعیین می شود.

256 43

دکمه بازگشت به بالا