عمومی

دفاع مقدس را برای مردم تبیین کنیم/ اغفال جوانان در اغتشاشات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهرا، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روستای کالاگرم شهرستان قائم شهر به نقش مردم این روستا در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این روستا یکی از روستاییان است. بهترین روستاها با تقدیم 20 شهید و سه فرمانده گردان وی اظهار داشت: مازندران در دفاع مقدس قریب به 10 هزار و 400 شهید تقدیم کرد و 170 رزمنده از این استان اعزام شدند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع پیشکسوتان و ایثارگران جهاد، افزود: اصل انقلاب اسلامی، حضور امام خمینی (ره) و جوانان موجب پیروزی در دفاع مقدس شد.

سردار کارگر ادامه داد: رژیم بعث عراق به نام استکبار جهانی به ایران حمله کرد و همه محاسبات آنها در مورد جمهوری اسلامی درست بود زیرا ارتش دچار مشکل بود، رئیس جمهور وقت برخلاف میل مقام معظم رهبری حرکت می کرد. انقلاب اسلامی بود و درگیری های منطقه ای در ایران رخ داد و منافقین نیز فعال شدند و همچنین سپاه تازه متولد شد و بسیج در آستانه راه اندازی بود و دشمن با چنین نگاهی به ایران حمله کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه ما در فیلم ها و کتاب های خود ارتش رژیم بعث را ضعیف نشان می دهیم در حالی که قوی ترین ارتش خاورمیانه ارتش عراق است، گفت: ما ارتش رژیم بعث را ضعیف نشان می دهیم. این ارتش آماده بود و با سیزده لشکر پیاده و مکانیزه به ما حمله کرد.

وی تصریح کرد: تمام محاسبات دشمن روی کاغذ درست بود تا اینکه سه مولفه انقلاب، امام و جوانان را در نظر گرفت و اعتقاد امام به مردم بی نظیر بود و امروز هم مقام معظم رهبری. . انقلاب اسلامی، ایمان به مردم بی نظیر است.

سردار کارگر با بیان اینکه امروز هر چه داریم از مردم است و پیروزی انقلاب و موفقیت های نظام به برکت مردم بوده است، اظهار داشت: مردم بیشترین سهم را داشته اند. امام مردم را شروع کرد و همه مردم و طبقات و طوایف و طوایف و جناح های سیاسی آمدند و رمز وحدت در کشور دفاع مقدس است.

واردات دفاع مقدس به جناح های سیاسی خیانت است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: معرفی دفاع مقدس توسط جناح های سیاسی خیانت بزرگی است زیرا همه در دفاع مقدس شرکت کردند و این حرکت مردمی بود. توسط امام ساخته شده است».

وی با بیان اینکه در حرم دفاع سیم خاردار گذاشتیم اما نتوانستیم آن را بسازیم، تصریح کرد: مردم ایستادند و با مقاومت پیروز شدند و امروز جمهوری اسلامی صادرکننده موشک است و در ارتش حرفی برای گفتن دارد. . جنبه.

سردار کارگر با بیان اینکه جمهوری اسلامی در علوم عمرانی نیز موفقیت هایی کسب کرده است، گفت: موفقیت در نانو، سلول های بنیادی و پزشکی از جمله آنهاست که جمهوری اسلامی امروز قطب پزشکی منطقه است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی جزو اولین کشورهایی است که واکسن کرونا را تولید کرده است، افزود: همه اینها برکت خون است. . شهدا و تلاش های دوران دفاع مقدس و اگر امروز مقاومت کنیم در آینده نیز به موفقیت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس «ما می توانیم» را به ما آموخت، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی مقتدر است و به برکت دفاع مقدس ایران برای ایرانیان تصمیم می گیرد و تثبیت انقلاب اسلامی در دفاع مقدس حاصل شد، ارتش ما تبدیل شد. قوی و اسلامی و با این نیرو ارتش دیگری مانند سپاه در دفاع مقدس ساخته شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پهپادهای دشمن را ساقط می کند و دنیا جرات این کار را ندارد، افزود: دشمنان به دنبال معامله با جمهوری اسلامی هستند و ما به دنبال عزت هستیم.

سردار کارگر با بیان اینکه جامعه سحاب زمان در دفاع مقدس ظاهر شد و فرهنگ دفاع مقدس را در سوریه و عراق نجات داد گفت: حاج قاسم با پیشکسوتان دفاع مقدس و جوانان لشکر بزرگ اسلامی از مستضعفین را تشکیل داد این قدرت انقلاب و دفاع اسلامی مقدس است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه دشمنان از راهپیمایی اربعین حسینی خشمگین و از حضور 21 میلیونی زائران وحشت کرده اند، گفت: عده محدودی در اغتشاشات شرکت کردند.

سردار کارگر پیمان اقتصادی شانگهای را نعمت شهدا و جانبازان ارزیابی کرد و ادامه داد: 36 کشور دنیا مستقیما به عراق کمک کردند و آمریکایی ها به عراق شیمیایی دادند و ما پیروز شدیم چون خدا با ماست.

انتقال فرهنگ دفاع مقدس به جوانان

وی با بیان اینکه اگر شهدا نبود امنیت امروز را نداشتیم و به فرموده رهبر معظم انقلاب امنیت، آزادی و عزت امروز را از دفاع مقدس داریم، تصریح کرد: باید از دفاع مقدس عبور کنیم. فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت به جوانان و به فرموده مقام معظم رهبری باید انقلاب را منتقل کنیم تا مثل ما فکر کنند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هدف دشمن ایجاد تفرقه، شکستن وحدت، کاشت بذر کینه و خونریزی در کشور است و ما هدف آن هستیم. باید تا می توانیم دست به دست هم دهیم مخصوصاً نسل دفاع مقدس با گچ و راهنما و عشق جوانان و نوجوانان.

وی با بیان اینکه 99 درصد جوانان در اغتشاشات اخیر مورد غفلت قرار گرفتند و باید به آنها توجه کنیم و شهدا واسطه فیض هستند، گفت: باید به امر آموزش توجه کنیم و دفاع مقدس را در آموزش دانش آموزان قرار دهیم.

سردار کارگر با اشاره به اعزام هفت میلیون جوان قبل از کرونا به راهیان نور گفت: جوانان و نوجوانان تشنه حقیقت هستند و باید با زبان جوانان و هنر حقایق دفاع مقدس را به آنها منتقل کنیم.

وی با اشاره به اینکه جوانان امروز در فضای مجازی غرق شده اند و سبک زندگی آنها تغییر کرده است، به جنگ ترکیبی دشمن اشاره کرد و گفت: همه ما مسئول و وظیفه داریم و باید پاسخگوی شهدا در «جهاد» باشیم. “. توضیح دهید” دفاع مقدس برای بیایید برای مردم توضیح دهیم.

سردار کارگر با بیان اینکه پیامبر اسلام را با اخلاق و عشق به بشریت تقدیم کرد، تصریح کرد: ما وظیفه داریم و باید از خانواده، محله، منطقه و روستا شروع کنیم و تاثیرگذار باشیم و گفتن یاد و خاطره اولیای الهی بهترین کار است. انجام دادن.

دکمه بازگشت به بالا