ورزشی

دولت سیزدهم تورم بالای ۵۰ درصد را به ۴۰ درصد کاهش داد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، به همت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، جلسه بصیرتی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان خراسان جنوبی در مسجد امام موسی کاظم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در این نشست گفت: امروز ایران اسلامی از دشمن رویایی گرفته است و از جمهوری اسلامی انتظار دارد مسیر مذاکره را کامل کند و آمریکایی ها مشکلات خود را با استراتژی داخلی و سیستم بدون مذاکره. آنها مشکل دارند.

محمد نوفرستی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی در معرض شدیدترین تهدیدها قرار گرفته است و دشمنان می ترسند ایران به الگوی مقاومت در برابر کاربردی ترین سلاح کنونی دشمن و آن تحریم اقتصادی تبدیل شود.

وی گفت: امروز تحریم ها عملی ترین ابزار دنیا علیه یک کشور و یک ملت است.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی افزود: اگر جمهوری اسلامی بتواند با شعار غیرمذاکره ای مشکلات خود را حل کند، به الگوی مقاومت در اندیشه بین المللی تبدیل می شود که برای متحدان خطرناک خواهد بود. ایالات.”

نوفرستی تصریح کرد: ایران اسلامی رویا را از چشم دشمن ربوده و دشمنی دوچندان شده است، بنابراین ما در معرض تحریم های ناجوانمردانه هستیم و باید برای عبور از این تنگه صعب العبور برنامه ریزی داشته باشیم.

وی گفت: «مذاکرات هسته ای روال قبلی را ندارد. زیرا تحولات جدید مولفه های جدیدی را ایجاد کرده است و آمریکایی ها از ما انتظار دارند که بازار انرژی را مدیریت کنیم و حتی به آنها در ارزیابی این مولفه ها کمک کنیم.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم مدیریت شرایط اقتصادی کنونی کشور گفت: ارباب کشور نیازمند یک عملیات بزرگ است و شاخص تورم هم اکنون 40 درصد است که 50 درصد است. “

نوفرستی گفت: تحلیلگران بین المللی معتقدند که شاخص تورم در ایران در حال کاهش است و تا پایان امسال به 30 درصد خواهد رسید که افزایش تورم است.

وی با بیان اینکه جراحی اقتصادی نیاز به زمان دارد، گفت: البته باید در آن مسیر آرامش را در افکار عمومی برقرار کنیم.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی گفت: هیچ دولتی نمی تواند تورم مورد انتظار را با نظارت برطرف و کنترل کند و این نیازمند مدیریت افکار عمومی است.

نوفرستی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی عده ای به جای کمک به دولت به سمت وی ​​سنگ اندازی می کنند و با کارشناسی نابجا دولت سیزدهم را تضعیف می کنند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا