فرهنگ و هنر

دو حکم انتصاب برای علی رمضانی

یاسر احمدوند در حکمی علی رمضانی را به عنوان «مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران» و همچنین به عنوان «دبیر بیستمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص انتصاب علی رمضانی به عنوان مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران می گوید: استاندار محترم به عنوان مدیرکل خانه ایران منصوب می شوید. کتاب و ادبیات

امید است این نهاد مهم نقش موثر خود را در حسن ساماندهی وظایف و وظایف و مأموریت های محوله ایفا نماید.

بازآفرینی روحیه آرامش و امید در مؤسسه، بهره مندی از توانمندی های همکاران پرتلاش و نظم و انضباط و کار سخت و هدفمند، راه رسیدن به موفقیت در خدمت به فرهنگ ایران عزیز است.

در ساماندهی و بهبود کارها نظارت و مشورت با صاحب نظران خوش فکر در حوزه فرهنگ ضروری است.

از زحمات و خدمات دکتر ایوب دهگانکار در مدت تصدی سکان این موسسه قدردانی می کنم.

یاسر احمدوند همچنین علی رمضانی را به عنوان دبیر بیست و دومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «دبیر هفته بیست و بیستم جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.

امیدواریم با استفاده از همه ظرفیت ها و تعامل سازنده با کارشناسان، نهادها و سازمان های ذیربط بتوانید امور را بهبود بخشید.»

بر اساس این گزارش، علی رمضانی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه تهران است و در حال حاضر در حال نگارش رساله دکتری در همین رشته است. از دیگر تجربیات وی می توان به مدیر گروه پژوهشی فرهنگی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و مشاور طراحی و برنامه ریزی رئیس این پژوهشکده (تاکنون)، مدیرکل منابع کتابخانه های عمومی، معاونت فرهنگی و … اشاره کرد. تولیدی انتشارات سروش، معاون تولید و ارتباطات مرکز اندیشه‌های جوان. ، رئیس هیئت مدیره شرکت کتابشهر ایران، رئیس هیئت مدیره کانون اندیشه های جوان، عضو هیئت مدیره شرکت انتشارات (وابسته به آستان قدس رضوی) و رئیس هیئت مدیره پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی.

رئیس حوزه دانشجویی دانشگاه های تهران و علوم پزشکی تهران، سردبیر ماهنامه زمانه، عضویت در شورای سیاسی جشنواره کتاب رضوی، عضویت در شورای سیاسی دومین دوسالانه کتاب کاریکاتور، عضویت در هفته نامه سروش و شورای سیاست گذاری فرهنگی صدا و سیما یکی دیگر از کارنامه های علی رمضانی است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا