فرهنگ و هنر

راه اندازی پویش «غدیر، عهدی با مهدی» به همت مسجد مقدس جمکران

مجله تفریحی زیباروز/ قم معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه ایام غدیر خم بهترین فرصت برای تجدید میثاق با جانشین غدیر امام زمان (عج) است، گفت: روز پنجشنبه 19 خردادماه به مدت 40 روز اجرا داریم. .

حجت الاسلام مهدی حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در سخنانی با بیان اینکه غدیر بزرگ ترین عید اسلام است و نام های مختلفی دارد، گفت: امامت برای تجدید عهد و وفاداری و کمک به مولای خود.

وی با تأکید بر اینکه ایام غدیر خم بهترین فرصت برای تجدید میثاق با جانشین غدیر امام آقا علیه السلام است، گفت: در این جریان که «غدیر، ائتلاف با مهدی» نامیده می شود، از مخاطبان قبل از عید دعوت می شود. نماز شریف عهد را تعلیم می دهد و بدین ترتیب با جانشین جدیر تجدید عهد می کند.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران به بیان جزئیاتی از این پویش پرداخت و گفت: این پویش از روز پنجشنبه ۱۹ خرداد آغاز می شود و تا عید سعید قربان (۲۷ تیرماه) به مدت چهل روز ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: شرکت در این پویش نیازی به ثبت نام ندارد و برای حفظ هر چه بهتر این پویش، محصولات در صفحات مجازی مسجد مقدس جمکران به نشانی @jamkaran_ir منتشر می شود.

حسین آبادی با اشاره به اینکه به منظور یادآوری معارف روزانه دعای اتحاد در صفحات مجازی دفتر خاطرات منتشر می شود، خاطرنشان کرد: مجموعه ای از پادکست ها و کلیپ هایی با موضوع مفهوم بیعت با امام ارائه می شود. مخاطب در آن دوره

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا